Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed erről a zenéről?

Mi a véleményed erről a zenéről?


2014. okt. 19. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Imádom *.*
2014. okt. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Legjobbak és van mondanivalója is. :)
2014. okt. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
...és a legjobb rész 3:33-tól. :D David és basszus nagyon adja ott. :D
2014. okt. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Örülök hogy másnak is tetszik :)


Nekem ez az egyik kedvenc számom tőlük. Ennek a dalnak a mondanivalóját tudom legjobban átérezni

2014. okt. 21. 19:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Szülő gondok miatt érzed át a számot?
2014. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

17


Igen amiatt. Bármit csináltam soha nem volt jó.Szerintük jobb lenne ha feladnám az álmaim és "normális célokat" tűznék ki magam elé.

Most már próbálok nem figyelni rájuk, és keresni valami diákmunkát majd érettségi után lelépni.

2014. okt. 23. 09:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Lelépni?Szerintem az túlzás!Kövesd az álmaidat,de ne olyanokat tűz ki,amelyek lehetetlenek.Szüleid csak jót akarnak,gondolom a tanulásra hajtanak csak.Nálam is így van,nem érdekli hogy zenélek és én azt szeretném nagyra vinni,majd én megoldom magam...de ilyenért nem kell egyből ellenszenvesnek lenni,bár nem tudok mindent rólad és a helyzetedről,szóval...
2014. okt. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Teljesen normális céljaim vannak. Jól tanulok és teszek is annak érdekében hogy elérhessem őket,de nekik nem jó amit tenni akarok.

Simán kiröhögnek a céljaim miatt.Nem könnyű minden nap azt hallgatni,hogy úgysem viszem semmire stb.Szóval én mindenképp lelépek és bebizonyítom nekik, hogy elérhetőek a céljaim.

2014. okt. 26. 11:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg beszélni velük,nem kell mindent eltűrni.
2014. okt. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!