Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi éz a nagy RTM, Garage...

Mi éz a nagy RTM, Garage divat "fan"-ság?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre nagyon szeretem őket, nem egy lemezt fújok kívülről :D és nem egy éve hallgatom őket! Egy idelye feltünt pl. ott az AK26, egy éve szinte senki nem ismerte őket... most meg minden második habi hallgatja, de megkérdezek egytől pl., hogy melyik a kedvenc számod vagy albumod nem tud rá válaszolni :D

Minden második gyereken Garage pulcsi villog... de nem tudnák felsorolni kik vannak a kiadónál, + hogy egyáltalán kiadó :D (nekem is vannak cuccaim, de lassan szégyenlem felvenni a sok habi miatt)

Miért tesznek különbséget sokan? pl., ha valakinek nincs pénze lemezre, ruhára attól még ugyan olyan fan, vagy nagyobb.


akinek nem inge ne vegye magára persze

Az utálók kíméjenek, netgenszterkedjenek máshol :DD!

köszönöm az értelmes válaszokat



2014. okt. 14. 17:19
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
éz :D bocsi ez
2014. okt. 14. 18:43
 2/26 anonim ***** válasza:
28%
Hát igen. Sajnos mostanában nagy divat lett őket hallgatni (és utálni is). Régebben volt Busta-val egy interjú, pont ez volt a kérdés, hogy különbséget tesz-e a hallgatók között. Talán a Stilakill interjúban volt. A Garage nagyobb divat most, mint az RTM, én inkább RTM-et hallgatok intenzívebben, 1 év alatt 1 RTM-es pólót láttam.:D Garage ruházatot viszont százával. És döntsem el, hogy igazi fan-e, vagy csak megy a birkák után. Ezt mutatja az is, hogy Essemm facebook-oldalán van 300 000 like, Bustáén 140 000 van és Busta csatornáján 10 millióval több megtekintés van. :D Illetve a "divathallgatók"-ra példa Sz. Szimonetta (nem tudom, hogy ezzel sértek-e személyiségi jogokat, de leszarom) és T. Attila, akik eddig olyan nagy RTM fanok voltak, Escobar megírta a beefet, és hirtelen csatlakoztak a Fuck RTM oldal kedvelőihez. De előtte az ajándék CD-nek tudtak örülni. Vagy például egy gyerek, aki RTM tetoválással a hátán "buktázik", stb. De az a lényeg, hogy a Szektor legtöbb tagjának ez életérzés, és soha nem alacsonyodra le arra a szintre, mint a "tisztelt" gyűlölők. És ameddig ez megvan, addig az RTM örökké élni fog az emlékezetben.:D
2014. okt. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
40%
És a többi rapelőadó/formáció/kiadó, akik szintén kiveszik a részüket a magyar rapből. Dead Street Family, BeerSeeWalk, stb.:D
2014. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Minden RESPECTEM a tiéd kedves első :) kívülállók nem értik hisz ez egy élet érzés :)

Egyépként hallgatok DSF-et is, Lazy is nagyon tehetséges. Lazy - Ez a név a best, + Back 2

Beerseewalk-ért nem nagyon vagyok oda Matyi még jó is, de az a másik gyerek nem jön át valahogy.

Nagyon kedvelem Fura Csé-t is, meg P.G.-is mellékesen megemlítem.

2014. okt. 14. 22:47
 5/26 anonim ***** válasza:
43%

azért, mert mindkettő szart csinál.

az ertéem mindig is egy nagy nulla volt, és sajnos elvitte magával a garázst is.

sok emberrel meg lehet etetni a szart, erre ékes példa ez a két kiadó.

2014. okt. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy sokan RTm alatt csak Buktára gondolnak, pedig nem tudom mennyire vágják redone -t, vagy akár a Szolnok megye lordjait, de aki ezekre azt mondja, hogy szar hát... Mondom úgy, hogy lesz#rom már az RTM et, Bukta meg igazi szar lett, egy tekben edzett néni.
2014. okt. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

#5 habi f4sz... mutass jobb kiadót.

Sz*vd le Mr.Misht meg DopeMant...


#6 Igen sokan csak Bustát ismerik, de nem csak belőle áll az RTM. Azt sajna bevallom részben igazad van, Busta mostanság eléggé gyenge számokat csinál :((, pl. 5-ből 2 ami király... RedOne, Kamion, D.Nero, Flex sajnos kevésbé aktívak, de nagyon jó előadók.

2014. okt. 16. 22:47
 8/26 anonim ***** válasza:

mr mish meg busta ugyanolyan csicskák


jobb kiadók: Bloose Broavaz, CK Records, SCARCITYBP, Vicc Beatz..

2014. okt. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

[link]

Jó nem állok le vitázni inkább... speciálba neked kedves előző :DDDD

2014. okt. 17. 19:07
 10/26 anonim ***** válasza:
38%

a prosztó ertéemes g.e.c.i.k keménykednek itt:DDD

awful ezt a számot nem a miszternek írta? címből ítélve illik busztára:DDD

pajának ugatott volna, de ott kussolt és hívta a yardot.. de ilyen agyatlan gyökér 12éves ertéem fanokkal mint te, én sem fogok vitatkozni..

KAPJA BE A SOK PROSZTÓ ertéemes F.A.S.Z.K.A.L.A.P

2014. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!