Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol tudnék megtanulni SOS...

Hol tudnék megtanulni SOS táncolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan gondom van, hogy van egy barátom aki imád (és tud is) táncolni és szeret ilyen helyekre járni. Szombaton engem is visz magával és én nem tudok táncolni!!! Nagyon szépen kérek mindenkit hogy segítsen egy lánynak, akinek nem megy ez a téma.. Esetleg videót tudtok mondani??



2014. okt. 13. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg féle tánc van, mit tud a barátod, milyen helyre mentek?
2014. okt. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Ő mindent táncot ismer, disco, rap, mulatós... Ezért is vagyok elkeseredve, mert baráti társasággal megyunk és nem akarom leégetni!

2014. okt. 15. 08:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerre mindent? Huhh. Varázsütésre ez azért nem megy. Ne akarj túl sokat, kezdj bele egybe, ami szimpatikus, ebben szerintem még a barátod is tud segíteni. Szerintem értékelni fogja, ha a fentieket szépen előadod neki. :)
2014. okt. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!