Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hobbi rock banda, jönne...

Hobbi rock banda, jönne valaki budapesten?

Figyelt kérdés
a lényeg az lenne hogy csak hobbi alapon szeretnék egy rock vagy inkább industrial metal bandát aminek több célja is lenne egyrészt szeretném kipróbálni magam énekesként mert hangszerezni nem tudok másrészt meg mert megismernék hozzám hasonló zenei ízlésű embereket ja és főképp marilyn mansont hallgatok de a hangom nem épp olyan mint az övé :( végülis hivatalosan mindegy milyen metal csak a vokált tudjam utánozni de tombolás alapon is jó lenne mert oda jutott az életem hogy csak ez segítene 18F

2014. okt. 13. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mennék de túl fiatal vagyok és nem Budapesti...
2014. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát kb én is igy vagyok ezzel mint az 1. válaszolo, de legalább én Pest mellett élek XD
2014. okt. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Stoner metal? Van egy énekesnek való hely a zenekarunkban! Nem Budapest, de nem messze.
2022. jan. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!