Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok Marilyn Manson...

Mit gondoltok Marilyn Manson számairól?

Figyelt kérdés
nyilván azoknak a válasza érdekel, akik jártasak a műfajban ill. szeretik magát a műfajt.

2014. okt. 9. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég sok számát szeretem. Tetszik Manson hangja, a számok hangulatot teremtenek, zeneileg sem utolsó és a szövegei is jók. Nyilván nem a legjobb együttes a világon, de határozottan jó :)
2014. okt. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vannak számai, amiket szeretek. A hangját viszont nem különösebben. Főleg, mert a volt technikatanáromnak is ilyen hangja volt.
2014. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én frászt kapok Mansontól :D de van amelyik száma tetszik
2014. okt. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%
Ez a trágyalé mióta számít metálnak?
2014. okt. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsó!

ez nem az a rész, ahol kérdezni lehet :D

amúgy, mi az, hogy "mióta számít" metálnak? Én nem hallgatok Marilyn Manson számokat, szóval nem tudom.

2014. okt. 12. 19:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak rákérdeztem, mert a kulcsszavaknál ott a metál.
2014. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%
Marilyn Manson mivel nem tud énekelni vmi horror-pop igénytelen zenével hívta fel magára a figyelmet, a hülye kontaklecséivelk meg a kivetetett bordáival. Egy nagy műmájer.
2014. okt. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Farkaska, ha nem ismered magát az előadót, nem volt benned annyi, hogy elolvass egy rövid életrajzot, akkor legalább ne írj hülyeségeket.

Egyébként lehet, hogy nem világrengető a hangja, de ő Marilyn Manson. Több milliárdos bevételei vannak, tudja a világ hogy ki ő. Nem úgy mint rólad.

2014. nov. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Túlságosan imádom uwu
2016. nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!