Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hány akkordot illene tudni...

Hány akkordot illene tudni punk pop zene íráshoz, illetve hogyan kell? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Gondolok itt Simple Planhoz hasonlóra.

Elöször összehozok valamit akusztikuson és utánna ráirom a többi hangszerre?

Valaki kifejtené,hogy hogyan kell?

Szûkszavúak kiméljenek.



2014. szept. 29. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

általában a punk zenék 3 akkordból állnak.

De az változó, hogy melyik háromból.


"Elöször összehozok valamit akusztikuson és utánna ráirom a többi hangszerre?

Valaki kifejtené,hogy hogyan kell? "


Mit? összehozni valamit akusztikusra, vagy utána írni rá több hangszert?

Ez mind olyan adottság, amit vagy tudsz, vagy megtanulod magadtól, vagy kár vele vesződni, úgyse fog menni.

2014. szept. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már bocsánat,de gondolom itt valami bandát akartok összehozni és fogalmatok sincs az egészről.Először játszani tanuljatok meg,azután a többi megy magától,meg hallgass rengeteg ilyen stílusú zenét.Simple Plan a kedvenc bandám,ők legfőbbképpen,D,A,H,G akkordokat tolják,vagyis elég sok számban.Ám minden bandának megvan a saját jellegzetes "hangzása" erre nagyon jó példa az SP és Aljas kúszóbab is.
2014. szept. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az akkordokat nem nehéz megtanulni, szóval 4et illik, mivel a kezdetleges punk zenekarok is ennyi akkordot használtak, de én kb. 14-et megtanultam egy hétvége alatt. Szóval no para. Javasolni tudnám, hogy előbb legyen meg a dal témája, majd a zenei alap, mert a szöveget úgy sokkal könnyebb megírni. Szerintem.
2015. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!