Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek jó ez a gitár?

Szerintetek jó ez a gitár?

Figyelt kérdés

Most készülök megvenni életem első elektromos gitárját és ezt néztem ki.Még pedig egy Vox ssc 33.

-pirosba [link]


-feketébe: [link]

Szerintetek melyik színben néz ki jobban? Mindössze a gitár 190.000 Ft.

Itt egy bemutató videó is: http://www.youtube.com/watch?v=FliFW8M07X4&feature=youtube_g.. Szerintetek megéri ez a gitár az árát?



2014. szept. 25. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mit szeretnél rajta játszani..? Én 190ért nem biztos hogy Voxot vennék :)
2014. szept. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rock-ot
2014. szept. 25. 21:37
 3/10 anonim ***** válasza:

190-ért használtan olyan profi gitárt lehet venni , hogy sose kell lecserélned!

de én se voxot vennék... :D

nézz szét itt :

[link]

2014. szept. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vox-ba nem lennék biztos mivel nem ismerem

190.000-ért vennék egy elég faszányos Schecter-t

2014. szept. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És miért NEM vennétek Vox-ot?
2014. szept. 26. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

személy szerint nekem semmi bajom a voxal , jó gitár ez is, csak ennyi pénzért én nem ilyet vennék, ennyi... :D

a másik dolog hogy első elektromos gitárnak biztos érdemes ennyit költeni rá?!

2014. szept. 26. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk ebben az árkategóriában már tényleg lehet nem indonéziait is találni. Bár a magasabb igényekhez készülő hangszerek ott is jobb minőségellenőrzésen mehetnek át és gondosabban megmunkáltak.

Annak idején az egyik Hangfoglalás kiállításon volt a kezemben egy ilyen, de csak pár percig. Nekem tetszett, de ez túl rövid idő volt alapos kipróbálásra.

2014. szept. 26. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom az előttem szólóakhoz, ennyi pénzért én is mást vennék már csak azért is mert a Vox nem a gitárjairól lett híres...

Máskülönben ha akusztikuson már nyomod egy ideje, akkor megértem, de ha semmi tapasztalatod nincs gitárokkal, akkor feleslegesnek tartom ennyi pénzért venni.

Úgyis csak otthon a szobában használod majd, és ha esetleg mégse jönne be a gitározás, akkor egy csomó pénz ment kárba.

Szerintem ha új gitárt veszel akkor kb 60-100 ezer körül éri meg, így a maradék pénzen még vehetsz egy jobb erősítőt.

(egy jó gitár vacak erősítőn nem fog vmi jól szólni, viszont egy jó erősítőn még az olcsóbb gitár is jól fog hangzani)

2014. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:) Akkor még nézelődök egy kicsit.
2014. szept. 27. 01:45
 10/10 anonim ***** válasza:
190-ért schecter shedevilt vennék.
2014. szept. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!