Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Keresek egy régi zenét, csak...

Detty28 kérdése:

Keresek egy régi zenét, csak az a baj hogy nem tudom ki énekli? Tudnátok esetleg segíteni?

Figyelt kérdés
Tehát annyit el tudok mondani a zenével kapcsolatban, hogy a klippjében egy nagy darab faszi énekel ha minden igaz akkor Hawaii lehet de erre nem innék mérget, és van még a klipben egy csaj is és ha jól emlékszem ő is énekel benne, egy nagyon szép helyen játszódik a klip,mikor általánosba jártam, akkor ment a rádióban nagyon sokat vagy is a 90-es években, és a zenecsatornákon is sokszor leadták, nagyon szép hangja van a nagy darab férfinek is benne, de most hirtelen más nem jut az eszembe milyen támpontot adhatnék még esetleg hogy könnyebben ki lehessen találni mit is keresek...
2014. szept. 15. 19:14
 1/2 anonim válasza:

Minimális eséllyel: Meat Loaf: I'd do anything for love

http://www.youtube.com/watch?v=9X_ViIPA-Gc

Ha zenei stílust írnál, az talán segítene. Vagy ha a nagyon szép helyet kicsit részleteznéd.

2014. szept. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos azt nem tudom milyen zenei stílushoz lehetne sorolni, ennyire nem értek azért a zenéhez, de az tuti biztos hogy ehhez a stílushoz semmi köze nincsen amit küldtél. A nagyon szép helyhez sem hasonlít az amit a klipben van amit küldtél a nagyon szép hely az nálam egy eső erdőt jelent inkább egy vízeséssel de nem hatalmas vízesésre kell gondolni :) Szépen látszik a nap sugarai is, már nagyon régen láttam a klipet sajnos, nem tudom 100%-an felidézni, de az igazat megvallva már abban sem vagyok biztos hogy férfi az énekes csak azt tudom hogy testes fazon és az is lehet hogy nő, akármennyire is erőltetem hogy visszaemlékezzem a klipre, csak jobban bele keveredem, hirtelen mást nem tudok mondani róla...
2014. szept. 17. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!