Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki ennek a zenének a...

Rebi0 kérdése:

Valaki ennek a zenének a címét? Https://www.youtube.com/watch? V=jcbg_VVDECk

Figyelt kérdés

2014. szept. 15. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, szeretném minden "mi a címe" kérdezőnek felhívni a figyelmét, idejön ostobaságokat kérdezni ahelyett, hogy megnézné a Youtube videó leírását, azonnal mindannyian feltételezni fogjuk, hogy egy nyomorúságos idióta, akinek túl kevés agya van az internet használatához. Amelyik videónál nincs ott, annál természetesen ez nem érvényes, de ennél még a vásárlási link is ott van, szóval nincs kifogás.
2014. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na nem mondod? :O Ha nem említed esküszöm hülyén halok meg! Azt gondolod hogy csak te vagy okos? Azt gondolod hogy én annyira ostoba vagyok vagy lusta, hogy ahelyett hogy megkeresnék egy zenét, kiírom ide hátha? Hát képzeld el hogy nem! Nem vagyok ilyen, nem vagyok ennek az oldalnak a híve sem egyátalán!! Úgyhogy mielőtt ide kommentelsz egy ilyen szöveget, gondolkodjál már el!! ARrról nem tgetek hogy nincs jobb dolgod itt névtelenül oltogatni az emvereket egész nap!
2014. szept. 16. 07:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha vetted volna a fáradságot, és rákattintottál volna, hogy "több", akkor ott van a konkrét letöltési linkje a zenének, szóval ne hőbörögj itt nekem, tényleg hülyén haltál volna meg. Szedd össze magad! Amúgy sem csak neked írtam, mert csak ma te voltál a negyedik, aki nem volt képes arra, hogy megnézze a videó leírását. Abban reménykedem, hogy amikor a következő felteszi a "mi a címe" kérdést, feldobja ezt a kérdést neki a szűrő, és veszi a fáradságot.
2014. szept. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!