Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire határozza meg egy...

Mennyire határozza meg egy ország népét az, hogy milyen zenék a legnépszerűbbek abban az országban?

Figyelt kérdés

Pl.: Magyarországon (úgy látom) a rap a legnépszerűbb.

Akkor a magyarok olyanok, hogy szarok mindenre, kemény vagyok, mert ezt meg azt éltem át.

Még a Coronita, ami szerintem elég drogos zene.


Azt hiszem ezeket hallgatja a legtöbb (fiatal) magyar. Szinte mindenki más mást hallgat.



2014. szept. 13. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Egyrészt rosszul látod, messze nem a rap a legnépszerűbb, hogy mi, azt kutasd ki te magad, az amúgy is jó szórakozás, aztán ebből kiindulva azt meg pláne nem fogod tudni, hogy egy másik országnak mi a legnépszerűbb zenei stílusa, szóval ez itt meg is állt.

Ha esetleg összegyűjtenéd a megfelelő statisztikai adatokat, akkor sem mutatna semmit, mert az ország népének a meghatározása annyira gumidolog, hogy ihaj. Ilyenből jönnek az olyan téves eszmék, hogy az angolok azért jók fociban, mert britpopot hallgatnak, a skótok azért zsugoriak, mert évszázadok óta skótdudával ölik az agyukat, és hogy a románok azért büdös bunkók, mert mulatós cigányzenére ropják, nem is beszélve az arabokról, akik azért istentelenek és robbantgatnak és lövöldöznek, mert olyan agresszív ordibálós müezzin zenét hallgatnak.

Teljesen téves.

2014. szept. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor ezt elfelejtem. :D

Köszönöm a válaszod, megy a zöld.

2014. szept. 16. 17:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!