Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik Calvin Harris szám...

Melyik Calvin Harris szám lehetett ez?

Figyelt kérdés

Előre is zsólok, hoyg elég reménytelen, hoyg ez alapján a leírás alapján meglesz a szám címe, de egy próbát megér.


Szóval ma kb 16:25 és 16:40 között ment a rádióban egy Calvin Harris szám, egy eléggé ütős muzsika, de a szám végét már nem hallottam, így nem tudom mi lehetett a címe. Ha valaki esetleg pont hallgatta vagy tudja melyik számát nyomatják mostanában, kérem segítsen. Sajnos azt sem tudom melyik rádió volt, úgyhogy elég reménytelen, de azért hátha :D



2014. szept. 12. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:

kétlem hogy így bárki is felismerné...:D

én azt ajánlom, hogy nézd meg Youtube-on a legnezettebb klipjeit, biztosan rátalálsz;)

2014. szept. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy az Under Control volt?
2014. szept. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Picike0617 ***** válasza:
Esetleg a Summer?
2014. szept. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
melyik rádióban szólt? úgy biztosan tudok segíteni!!!
2014. szept. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tuti a Summer
2014. szept. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyiksem az, végignéztem a legnézettebb számait és nem találtam. Sajnos nem tudom melyik rádión volt, de úgy konferálták fel, hogy "Calvin Harris egiyk legújabb mixje jön, ha azok a producerek is tudták volna, akik elküldték, hogy ilyen slágereket fog írni biztosan azonnal leszerződnek vele."
2014. szept. 29. 19:10
 7/9 anonim ***** válasza:
utsó lehetőség, keress rá a C.U.B.A című számára
2014. nov. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a BLAME?
2014. dec. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A Cuba lesz az, köszi, így utólag :D
2015. ápr. 19. 13:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!