Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok egyszerre modern,...

Tudtok egyszerre modern, kemény és dallamos metalzenéket?

Figyelt kérdés

Mindhárom szempont fontos. Korszerű hangvétel, legyen vad adrenalinbomba, lehessen dúdolni. A fülbemászó refrének különösen szükségesek, de a dalok őrizzék meg a dinamizmust, ne menjenek át statikus, lassú lírába. Tiszta, üvöltős, hörgős, károgós ének egyaránt mehet.


A Soilwork tud ilyesmit, de csak egy albumuk tetszik igazán. Az Arch Enemynek is vannak jó számai. A Slipknot új lemezét várom, a régieket már ronggyá hallgattam. Nagy kedvenc a Children Of Bodom, de azt is kívülről fújom már.


Szóval nem a műfaj a lényeg, lehet hardcore, metalcore, trash, melodic death/black, csak jellemezze az a bizonyos húzás, a tempó és a fogós ének.



2014. szept. 4. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Bodomot akartam ajanlani, de latom rajta van a listan. Hasonlit hozzajuk az In Flames, szoval esetleg azt ajanlom.
2014. szept. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2014. szept. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Machine Head - I Am Hell
2014. szept. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Symphony X nagyon jó, progresszív ugyan és nehéz dúdolni, de nagyon ütős, szimfonikus melodic metal. Allen - Lande zenekar nagyon jó etéren.

Dream Theater-nem nagyon sok ütős száma van de vannak "lassú lírái"

Avantasia kicsit lassabb mint a többiek, az is melodic de kemény és dallamos zene.

Moby Dick, Stratovarius, Eluveite, Prosectura, Kreator, Pantera, system of a down


Remélem segitettem :) jó mulatást

2014. szept. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Crable of Filth-re gondoltam , de már írták . Talán még az Emperor:D
2014. szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mors Principium Est, In Flames, Insomnium, Enslaved
2014. szept. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egyébként craDle, nem craBle :DD bízom benne, hogy csak félregépeltél, de ha mégsem, akkor se haragudj, csak nem akartam, hogy rosszul tudd a nevüket.. :D
2014. szept. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak elírtam, bocsi :D
2014. szept. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!