Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet ennek a számnak a...

Mi lehet ennek a számnak a címe? (Nem sok mindent tudok róla)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=7uIFISklvXY


Olyan volt a hang, mint ennek a videónak az elején ami van... csak másképp és mindig ismétlődött...

A szöveg meg valami: "Baby you're tonight" (tudom, hogy nem illik össze de valami szó a tonight-ra rímlő volt ott... nagyon segítene, ha valaki tudná, már 6 éve keresem, régen nagyon sokszor ment a rádióban... férfi énekel benne és valami ilyen szöveg, amit írtam...


2014. szept. 3. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:

A "Baby you're tonight"-ról az jutott eszembe, illetve az rímelne rá, hogy "Baby When The Lights Go Out" (mert ilyen szám van! = David Guetta) igaz azt egy nő énekli, szóval nem tudom, mire gondolsz.


Esetleg https://www.youtube.com/watch?v=xisTPzWd-GM ?

2014. szept. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez szerintem 90-es évek lesz, max 2000-s eleje...

Rádióban nagyon sokszor adták...

Inkább olyasmi hogy "baby... you're in tonight" (szintén csak erre rímlő szó, nem pont ez...

aztán ugyanilyen ritmusban "i was *fejdi (csak kiejtés, de hasonló szó) you were tonight (szintén kiejtés, csak ez jut eszembe mindig).


szóval eddig ilyesmi: "baby... you're in tonight, I was *fejdi, you were tonight"

de a két tonight és a fejdi helyett valami hasonló szó...

Tudom nem sok, de csak ennyi jut eszembe...

2014. szept. 4. 00:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, kezdetben is itt "nyomtam a ritmust" meg halandzsáztam rá olyanokat amiket mondtál, úgy jutottak eszembe azok, amiket írtam elsőre, de most, hogy mondtad, hogy korábbi, megint "ritmus + halandzsa" nem kellet 2 perc, megvan!!!!!!


Modjo - Lady

https://www.youtube.com/watch?v=HzpCcNdhy5w

2014. szept. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hú, ha tudnád mennyire köszönöm! :D 6 éve kerestem ezt a számot... köszi mégegyszer :D
2014. szept. 4. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon szívesen.

Az általad megadott linken van a Texas szám, gondoltam, hogy a keresett zene introja és a ritmusa is hasonló ehhez. Aztán próbáltam kitalálni a dallamát azok alapján, miket írtál. Sokat segített, hogy korban be tudtad határolni, hogy mégis melyik évből való, aztán írtad, hogy a rádiók sokat játszották + hogy megpróbáltad leírni a refrén sorát. Visszagondoltam, hogy mit csináltam én abban az időben. [Egerben voltam kollégiumban, ott ment a rádióban reggelinél, 2000-2001]


Innentől már egyszerű volt. Szinte azonnal beugrott.


Cserébe nyomsz minden válaszomhoz egy hasznost?

2014. szept. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!