Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megtudnatok nekem mondani a...

Megtudnatok nekem mondani a zeneknek a cimet az osszeset ami ebben benne van? Van benne vagy 4-5 zene azoknak a cimei kenenek.

Figyelt kérdés
[link] itt a link.. :) Ja es mindenki hallgassa vegig nagyon joo.. ;) :* nagyon koszonom elore iis.. ;*
2014. szept. 1. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:

00:00 Martin Garrix - Animals (Orchestra Intro)

01:30 Martin Garrix - Animals (Botnek Remix)

04:36 Martin Garrix & Firebeatz vs. Swedish House Maffia & Knife Party - Helicopter vs. Antidote (Martin Garrix Mashup)

08:05 Dimitri Vegas, Martin Garrix & Like Mike - Tremor

11:40 Sander van Doorn, Dimitri Vegas & Like Mike vs. Sebastian Ingrosso & Tommy Trash - Project T (Martin Garrix Remix) vs. Reload (Acapella) (Martin Garrix Mashup)

13:15 Kid Cudi - Pursuit of happiness (Steve Aoki Remix)

14:15 Martin Garrix & Jay Hardway vs. Justice - Error 404 vs. We Are Your Friends (Acapella) (Martin Garrix Mashup)

16:36 Martin Garrix vs. Nicky Romero & Fedde Le Grand ft. Matthew Koma - Proxy vs. Sparks (Martin Garrix Mashup)

18:05 Bassjackers - Crackin' (Martin Garrix Edit)

20:35 Borgeous & DVBBS vs. Macklemore & Ray Dalton - Tsunami Can't Hold Us (Neitronic Mashup)

22:08 Martin Garrix & Jay Hardway - Wizard

23:40 Martin Garrix & Afrojack vs. John Legend - Turn Up The Speakers vs. All Of Me

25:40 Martin Garrix - Animals (Original vs. Botnek Remix) (Voor de 2e keer, lol)

28:54 Deorro & R3hab vs. Disclosure ft. Sam Smith - Flashlight vs. Latch

30:23 Bruno Mars, Sultan & Ned Shepard vs. TJR - Locked Out of Heaven vs. What's Up Suckaz

32:21 Hatiras & DJ Bam Bam vs. Chardy & Kronic - Thrill Her vs. Swat Team (Martin Garrix Mashup)

33:38 Martin Garrix, Sander van Doorn & DVBBS - Goldskies </3

2014. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönööm.. :) de én nem igy gondoltam.. hanem amikor rendesen énekelnek benne.. :)
2014. szept. 2. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!