Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » "egyedi" színű gitár? Többi lent

"egyedi" színű gitár? Többi lent

Figyelt kérdés
Van lehetőség a nagy gyártóknál egyedi színű gitárt rendelni ha az a szín nem szerepel az adott típus választéka között ,de másik típusban festenek olyat is? pl: A Gibson régebbi classic plus szériában festett "trans ebony burst" színűre gitárt rendelés estén erre a színre festenek más típusokat is? még nagyon a jövőre néző a kérdés csak vagyok olyan hülye, hogy szeretek mindent előre tudni, eltervezni xD köszönöm a válaszokat előre is :D

2014. aug. 28. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak gyártók, ahol Custom Shop is létezik, de legtöbbször ez inkább azt jelenti, hogy a szokásostól eltérő, nem sorozatgyártott, egy-egy hangszerészmester által készített, különleges kivitelű gitárok vásárolhatók. De nem azt, hogy te megmondod, hogy ilyen legyen, hanem választható opciókból összerakhatod.

Ezek úgy 1 millió forintnál kezdődnek.


Sokkal jobban jársz, ha helyi hangszerészmesterrel csináltatod, szerintem rugalmasabb és kevesebből kijön és nem marad el minőségben.


Vagy veszel egy minőségben, felszereltségben megfelelőt és töredékéért átfesteted.

2014. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és az átfestéstől nem változik(hat) meg a hangja? semennyire?
2014. aug. 28. 22:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyesek azt mondják, igen, mások szerint nem.

Én nem hinném, hogy észrevehető, főleg, ha hasonló festékkel, hasonló számú réteget visznek föl.

2014. aug. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!