Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Taylor Swiftnek van egy dala,...

Taylor Swiftnek van egy dala, aminek csak a magyar szövegét tudom, és nem emlékszek a címére, a szöveg lent?

Figyelt kérdés
ma este hallottam egy dalt a rádióban, egy lány énekelt egy srácról, mindenhol a fiú arcát látta. De én tudom, hiába fordulnék meg, Te nem volnál ott. Ha becsuknám a szemem látnálak? Nem akarok egy nap úgy felébredni hogy nem emlékszem a régi szép időkre. Nem akarok elfordulni tőled mert nem félek attól amit a szerelem nekem adott majd elvett tőlem. Remélem soha nem felejtem el azt az érzést, amit akkor éreztem, amikor hívtál. Ezután eltöprengek magamban. Ki voltál? Hol vagy most? Itt voltál te valaha? Bárcsak látnálak amint becsukom a szemem, bárcsak az ég a te arcodat viselné, bárcsak látnám a tengerben a szemeidet. Bárcsak megint az enyém lennél
2014. aug. 28. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Your Face
2014. aug. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!