Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Michael Jackson zenéje termész...

Michael Jackson zenéje természetes vagy számítógépes?

Figyelt kérdés
Úgyértem, a számaiban a hangszerek igaziak, vagy számítógéppel csinálta a zenéit, szintetizátorral?

2014. aug. 24. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bármelyik zenéjében használhatott különböző hangszereket. Lehet, hogy egyikben szintetizátor, másikban nem. Gondolom :D
2014. aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Slash-el is sokat zenélt, aki azért valljuk be hús vér ember és valódi gitáron játszik. Egyébként jól mondja #1, száma válogatja és egy dalban is vegyesen szerepelnek hangszerek. Szintetizátort is egészen biztosan használtak.
2014. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jah igaz, főleg hogy a Thriller száma, az ilyen ütős, ezért szintetizátoros
2014. aug. 25. 00:59
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Michael Jackson igazi zenész.Ő abból az időből származik,ahol a zene zene volt.Hangszerrel.Nem informatikus volt,hanem vérbeli zenész.
2014. aug. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nembiztos, mert az elektronikus zenét már a 70's évektől kezdve létezik.
2014. aug. 31. 13:45
 6/11 A kérdező kommentje:
zene*
2014. aug. 31. 13:46
 7/11 anonim ***** válasza:

Az elektronikus zene NEM EGYENLŐ azzal, hogy egy gép csinálja a hangot. A szintetizátor egy elektromos zongora, tudni kell ott is, melyik billentyű milyen hangot szólaltat meg.


Amit ma hallasz elektronikus "zene" címén, hogy fognak egy régi dalt (ami igazi zene volt), ráhúznak egy tuc-tuc sávot (amivel szétbarmolják), na EZ AZ, ami NEM zene. Jacko zenét csinált, nézd meg bármelyik koncertfelvételét: sehol nem látsz laptopot, csak hangszereket.

2014. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"hogy egy gép csinálja a hangot"


helyett ezt akartam írni:


"hogy egy gép csinálja a zenét"

2014. aug. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az igaz! De a Techno is egy elektrinikus tánczenei műfaj. De azt csak számítógéppel meg szintivel csinálják.

De MJ viszont Pop zenész.

2014. szept. 1. 12:20
 10/11 anonim válasza:

Szerintem ez attól függ, hogy mikori számát nézzük.

Például a Heartbreaker-ben akad azért számítógépes hang. De ez nem von le a szám értékéből szerintem.

2014. szept. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!