Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a kedvenc Green Day számotok?

Mi a kedvenc Green Day számotok?

Figyelt kérdés
A "nem hallgatok Green Day-t" válaszolók kíméljenek. Azoktól kérdezem, akik hallgatnak.

2014. aug. 21. 12:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

American Idiot

illetve a U2-val közös számukat, a The Saints are Coming-ot is nagyon szeretem

2014. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
25%
Nothing else matters
2014. aug. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%

kill the dj

jó kis pattogós szám :p

2014. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
2. Az nem Metallica?
2014. aug. 21. 13:03
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Bab's Uvula Who

(ne kérdezd miért, mert nem tudnék rá válaszolni :D)

2014. aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Viva la gloria (little girl)

21guns

holiday

time of your life

2014. aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 JohniDaren ***** válasza:
82%

Én mindet imádom.


Nagy kedvenceim: Christine road, One of my lies, Dominated love slave, Basket Case, When i come around, Longview, Walking contradiction, Brain Stew, Nice guys finish last, King for a day, Hitchin a ride, Redundant, The grouch, Warning, Waiting, Macy's day parade, Minority, Misery, Churc on Sunday, Fashion Victim, Blood, sex and booze, Welcome to paradise, Poprocks and coke, Good riddance, She, Maria, Geek stink breath, On the wagon, You lied, Boulevard of broken dreams, Give me novacaine, Whatsername, Wake me up when september ends, American idiot, Holiday, Jesus of suburbia, Homecoming, Letterbomb, St. Jimmy, Favorite son, She's a rebel, When it's time, Are we the waiting, The simpson theme, Viva la gloria, Know your enemy, Last of the american girls, 21 guns, 21st century breakdown, Last night on earth, East jesus nowhere, American eulogy, Song of the century, Static age, Horseshoes and handgrenades, Restless hearth syndrome, Before the lobotomy, See the light, Cigarettes and valentines, Carpe diem, Nuclear family, Let yourself go, Troublemaker, Oh love, Stay the night, Rusty James, Kill the DJ, Missing you, Brutal love, 99 revolutions, Nightlife, Stray heart, Fuck time


De amúgy az első szémú kedvencem a No one knowns.

Bocs ha sok lett. :D

2014. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
100%

Waiting, Carpe diem, American Idiot, Boulevard of broken dreams, Wake me up when september ends (ez kiváló sírós zene), Basket case, Know your enemy, 21 guns, Whatsername, Nuclear Family, Troublemaker, Holiday, Oh love, Kill the DJ, Macy's day parade


Hirtelen ennyi jutott eszembe :)

2014. aug. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Azta, pont azt hallgatok.


Nightlife-ot és az Amy-t nagyon szeretem. Utóbbin bármikor képes vagyok bőgni, meg egy szép emléket kötök hozzá.

A Wow, It's loud, a Fuck Time, a Boulevard of broken dreams, és s Kill the DJ is mostanában nagy kedvenceim.

2014. aug. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Wow, That's loud, sorry, fáradt vagyok.
2014. aug. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!