Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kezdjem el?

Hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés

20eves vagyok ,kiskorom ota eneklek,jarok enektanarhoz is,viszont most arra jutottunk hogy nagyon szivesen kiprobalnam magam masban is,peldaul a lemezlovas szakmaban.Szerintetek hogyan kezdjem el?Tudnatok mondani olyat "sulit" ahol el lehet sajatitani a dolgokat?:)

Elore is koszi!:)



2014. aug. 20. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg tudsz énekelni, akkor nem érdemes dj-nek menned. Persze felőlem azt csinálsz, amit akarsz, (csak hogy elkerüljem az ellenséges válaszolók haragját) ez csak egy tanács volt :)

Amúgy hangszeren játszol?

2014. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

12eves korom ota zongorazom :D

igen ,sokan mondjak hogy maradjak az eneklesnel,de valtani szeretnek...

2014. aug. 23. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha váltasz, akkor ne a dj-skedést válaszd! Azzal szépen elássa magát az ember. Nem valami értékes, amit alkotni lehet vele. Nem próbáltál meg zenét szerezni, vagy a zongoratudásoddal kezdeni valamit? :)
2014. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a zeneszerzessel probalkoztam,de nem ugy sikerult ahogy gondoltam,azt ott abba is hagytam,zongorazni attol fuggetlenul imadok.A valaszokat koszonom!Csak erdekelne hogyan kezdhetnem el ezt a dj dolgot!:))
2014. aug. 23. 21:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon nem jó döntés, de hát te tudod...ha kicsit idősebb leszel, lehet, hogy majd te sem fogod valami figyelemre méltó munkának látni a dj-skedést :)

Na mindegy.

Egyébként szerintem kezdhetnéd a viszonylag egyszerűbb zeneszerkesztő, vagy "keverő" (vagy hogy nevezik) programokkal, nem tudom mennyi olyan van, ami ingyenes, és jó is...

2014. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!