Csak szerintem nem olyan már a Beerseewalk, mint régen? Mióta összeálltak az RTM-el, rájuk sem ismerek.
Kimondom, szerintem egy moslék amit most nyomnak, pazarolják a tehetségüket az ilyen miszterbustákra. A kezdetektől hallgatom őket, az első számaik még őszinték voltak, volt egy sajátos bájuk ami megfogta az embert, és látszódott hogy szívből csinálják az egészet. Most meg mintha direkt az igénytelenségre törekednének, mert azt mindig többen hallgatják. Egy példa.
Téma: kur-vák.
Ebből: https://www.youtube.com/watch?v=Q78d3poQgJo
Ez lett: https://www.youtube.com/watch?v=lSXWA3mCB-A
Valakinek esetleg más véleménye van?
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
Az, hogy valaki a rapre teszi fel az életét, az egy dolog. Az meg egy másik dolog, hogy valaki elkezd nagyszerűen rappelni, önmagát adva, aztán egy ponton beleszarik az egészbe, és magára húz egy álarcot, ami jobban eladható, főként a 16 év alatti korosztály számára.
Igen, a Pi csa LP egy nyolcéves album, és az ottani számok minőségibbek mint a mostaniak. Nem gáz ez egy kicsit, hogy nem fejlődés történik, hanem az ellentéte?
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!