Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a kedvenc FankaDeli...

Melyik a kedvenc FankaDeli számod?

Figyelt kérdés
Nekem az Álmodtam, vagy talán a Munkát keresek.
2014. aug. 18. 10:50
 1/5 anonim válasza:
Én minden számát szeretem. Nem tudnék kedvencet megnevezni közülük. :)
2014. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most a Sehogy se jó. De szeretem még: Kár, Minek születtél, Ezt most, Nagyszámok törvénye, A farmerem meg a mikrofon, Álmodtam, Titkos telefon, Munkát keresek, A pad, A hold túloldalán, Soha nem fogod, Máshogy is lehet, Aludni szeretnék, Mély sebek, Békét 2, Szerettem volna, Dráma kevés humorral


Lehet egyedül vagyok vele de zseninek tartom! 2005-2009 volt a csúcs korszaka, előtte még ki kellett forrnia, azóta pedig sajnos az Utóirat után lévő, Magyar földre utáni, Egyenes az éjszakából 2 volt az egyetlen igazán jó albuma. Nagyon jó dalai azóta is akadnak, az albumok sem rosszak, de sajnos, ahogy kilépett abból a közegből amibe zseni lett, ami zsenivé tette, azután nem igazán tudta megtalálni azt ami által megint kiadhat a kezei közül olyan elementáris albumokat mint mondjuk az Utóirat vagy az Isten hozott... ...ördög vihet. Szerintem ő tényleg egy művész és Magyarország valaha volt legjobb előadói közt van a helye. A szövegei zseniálisak, lehet a magyar nyelv is közre játszik benne, sőt biztos, de nem egyszer fordul elő hogy zenéi hallgatása közben többször kiráz a hideg a zseniális soraitól. A karaktere, az Éjszaka gyermeke is a legnagyobbakat idézi, pl. Ziggy Stardust-ot vagy Slim Shady-t. A depresszív, magába forduló, melankolikus, költői, fájdalmasan őszinte, neurotikus világ jellemzi a szövegeit és a zenéit, mégis képes volt egy olyan zenét összedobni (amit most nem soroltam fel, pedig nagyszerű) mint a Gyertek ki a stégre, ami egy remek görbe tükör a rappereknek és tényleg eszméletlenül király szám, nagyon tökös, nagyon nagy szövege van, imádom, és egyáltalán nem jellemző rá egy ilyesfajta dal, mégis hiba nélkül lehozta. Szóval én imádom, lehet már nem az igazi, de benne volt 5-6 zseniális év, és még kitudja lehet újra összehoz valamit. Már így is a Night Child recordstól kezdve, a Saláta magazinon át, a FankaDelin keresztül a Suhancosig annyi nagyszerű dologban volt benne a keze, és még egyáltalán nem idős, 32 éves.

2015. febr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A pad
2015. okt. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Ennyi az Ismerős arcokkal.
2015. dec. 24. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem rengeteg van...

Azt hiszem, felsorolok tizet;


1. Nevet Az Isten

2. 33

3. Minden Kincsem

4. Bölcsődtől A Sírodig

4. Ott Találsz

5. Szappanbuborék

6. Élet

7. Maffiabetegség

8. Üdv Abszurdisztánból

9. Gyertek Ki A Stégre

10.Átlátok Rajtad

2016. aug. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!