Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki ismeri ezt a számot,...

Cellavy26 kérdése:

Valaki ismeri ezt a számot, amit 2007-ben "elvesztettem"?

Figyelt kérdés

A történet lényege annyi, hogy az Úr 2007. évének március havában annak idején egy felettébb élettelen dolgot űztem, a széles sávú ADSL-t mint grátiszt igénybe véve valósággal belemenekültem az Internet világába, ebben pedig hatalmas prioritást élvezett a Videa nevű videómegosztó portál. Itt ráakadtam egy bizonyos videóra, mely "Baki mix" címen futott, és volt nagyjából 3 perc 53 vagy 54 másodperces. A videó lényege az volt, hogy elég sok vicces vagy annak szánt apró videoklipet egymásba fűztek, és mindez alatt egy zeneszám ment. Ezt keresem én - a konkrétum, amit el tudok róla árulni, hogy eleinte valami nagyon depressziós zongorás(?) felvezetése volt, majd később elkezdtek benne rappelni, a refrénje pedig inkább rockos volt, basszusgitárral és pár metálos hörgéssel is benne. Az ott hallott kifejezést valahogy így tudtam értelmezni (elnézést, ez elég hülyén fog hangzani):

"Keeessüsszííííí, váááá-áááá, keeessüsszííííí, míííí-íííí!

Keeessüsszííííí, ná tékó míííí, den szet mi fríííí, víííí-íííí!" *ide jött egy metálos hörgés, majd ez az egész "második sor" megismétlődött*.


Ami konklúziót le tudok vonni, hogy ez a szám valami alternatív rock vagy nu metal típusú bandától származhat, melynek alapítása biztos nem mutat túl 2006-on. Szóval elsősorban ennek a műfajnak a kedvelőitől várnám az érdemi válaszokat erre az amúgy érdeminek és komolynak nem, sürgősnek és fontosnak viszont annál inkább elmondható kérdésre, ugyanis már bő két éve hiába próbálom becserkészni ezt a számot (még a midomi is becsődölt, amikor "elénekeltem" neki).



2014. aug. 18. 00:30
 1/1 anonim ***** válasza:
hát, így bizony nehéz lesz megtalálni, de azt javaslom, nézz meg pár számot a Korn-tól például, nekik vannak ilyen hörgős számaik, hátha :D
2014. aug. 21. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!