Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen stílusú zenét játszik...

Milyen stílusú zenét játszik a Muse együttes?

Figyelt kérdés
Fontos lenne
2010. jan. 14. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
rock
2010. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
rock.én a twilight filmben hallotam először a Muse-Supemasive black hole-t,a baseballos jelenetnél.gondolom te is ott hallotad.vagy nem?
2010. jan. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Modern rock a hivatalos önmeghatározásuk. Nagyon szomorúnak tartom, hogy sokan csak a Twilight-ból ismerik őket...
2010. jan. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, igaz hogy a Twilight óta ismerem őket, de ha ez enyhítő körülmény akkor elmondom hogy azóta megvettem a legújabb lemezüket és nagyon tetszik. És mindenki válaszát köszönöm. :)
2010. jan. 15. 16:31
 5/8 anonim válasza:
pontosabban alternatív rock zenét
2010. jan. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

én is szomorúnak találom ezt a twilight dolgot.Nekem a muse a kedvenc együttesem,nagyon dallamos,érdekes témákat tartalmazó zenéjük van.Egyszóval a legtökéketesebb együttes a világon.Matt bellamy a fronténekes meg zseniális,a hangja egyedi,olyan hangmagasságban képes énekelni amire nem sokan képesek.És persze a zongorajátéka isteni.És szomorú hogy ezzel a borzalmas filmmel azonosítják és onnan ismerik :S még jó hogy az a hülye író nem tudta kiharcolni hogy a new moonba felkapott és számomra kedven muse dalokat tegyenek.Elég hogy a s.m.b.h-t ellopta :(

http://www.youtube.com/watch?v=CbsuqHUTO7k

2010. jan. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megértem a Muse rajongókat a Twilight story miatt, de a New Moon-t sem ússzuk meg Muse nélkül. Szerepel benne az I belong to you c. számuk, ha jól tudom, akkor, amikor Bella és Jessica moziba mennek.
2010. febr. 17. 16:21
 8/8 anonim válasza:
Igen, tényleg szerepel a new monnban az I Belong To You számuk. Egyébként nem csak rock számaik vannak, hanem klasszikus is: http://www.youtube.com/watch?v=UqL6fE5Et-k&feature=related
2012. ápr. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!