Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a kulonbseg, a Crot X11-ese...

Mi a kulonbseg, a Crot X11-esek kozott?

Figyelt kérdés
Van az a formaju, amelyiknek, a fejebol le van vagva 1 kicsi, meg van az a normalis X Cort forma, Miert olcsobb, a vagottfeju, mint a Normalis? Es megeri tobbet fizeni, a normalis X Cort formajura? A valaszokat elore is koszonom.

2014. aug. 16. 12:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez a dolog kezd érdekesebbé válni, mint gondoltam. Mivel nekem is piszkálta a fantáziámat, mi lehet a különbség oka és én hajlamos vagyok utánajárni az ilyesminek, még ha semmi közöm nincs is hozzá, egymás mellé raktam a kétféle fej képét és megkérdeztem a Cort hivatalos oldalát, hogy mi a különbség és mi az oka.

Ezt a választ kaptam (fordítás, mivel értelemszerűen angolul zajlott a beszélgetés).

"A fehér logós hegyes végű az eredeti Cort, a másik nem a Cort gyártotta, nem Cort üzemben készült."


Ha jól értem, ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy a lecsapott végű hamisítvány lehet...??

2014. aug. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ez igy tenyleg erdekes :)
2014. aug. 20. 10:45
 13/15 A kérdező kommentje:
Es koszonom, a pontos valaszt, de akkor nincs valamifele levedes, a gitar nevet illetoen?
2014. aug. 20. 10:46
 14/15 anonim ***** válasza:
Szetintem az ugyanaz a Cort csak a kép lett levágva.
2014. aug. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem, nem ugyanaz.

Miért nem nézed meg figyelmesen, mielőtt badarságot beszélsz?

Egyértelműen látszik, hogy a fej végének más a kialakítása. A logó színe is eltérő, az egyiken piros, a másikon fehér.

[link]

2014. aug. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!