Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek is "nyálas" a...

Szerintetek is "nyálas" a Three Days Grace?

Figyelt kérdés
Anyukám azt mondta, hogy amit ők játszanak az nem igazi rock.Csak ilyen nyálasított verzió, hogy könnyebb legyen eladni.Szerintetek is?Nem értem, miért lennének nyálasak:/.

2014. aug. 15. 13:33
 1/10 anonim válasza:
Szerintem nem nyálas , én nagyon szeretem öket , attól még nem nyálas valami amiért szerelmi témákkal is foglalkozik. Jó zenéjük van , ez egy másabb stílus de attól nem nevezhetõ nyálasnak.
2014. aug. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak egy számukat ismerem (Animal I Have Become), az nem rossz, nem is nyálas, még tetszik is, bár inkább olyan mainstreames pop-rock féleség. Alapból nem csípem a legtöbb ilyesféle zenét, ez a szám kivétel.
2014. aug. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nem tudom hogy miért mondta azt anyukád hogy nyálasak.Csak egyszerűen foglalkoznak érzelmi dolgokkal is. Én személy szerint szeretem őket
2014. aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha valamelyik ismerősöm ilyen számokat tesz ki, tudom hogy valszeg szakított a nőjével/pasijával.


Mainstream klisé zenekar, semmi egyedi.

Annak ellenére szeretem... :D

2014. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen az. Bár annyira nem gáz.
2014. aug. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha anyukád thrasher akkor érthető, hogy ilyet mond
2014. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem nyálas, biztos csak Anyukádnak nem ez az ízlése.
2014. okt. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tud-e angolul??

ha nem tud,akkor ne mondja h nyalas arra amit nem is ert

(nem akarlak megserteni)

2014. nov. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bethdarkness666 ***** válasza:

Dehogyis nyálas! Egy jó banda, jó zenékkel, jó szövegekkel. Anyudnak ez nem tetszik, ez van.

Az én anyum is így volt vele, megmutattam Neki pár szövegüket, melyet Ő is át tud érezni, azóta egyik kedvence lett. :)

2014. dec. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem nyálas!! favorite banda!!
2014. dec. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!