Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez hogy van a Szigeten?

Ez hogy van a Szigeten?

Figyelt kérdés

1. jegyellenőrzés Veszek egy napijegyet, de átmulatom az éjszakát, és másnap is maradnék, de nincs jegyem. (Tegyük fel, hogy hidegfront van, és hosszú újjú pólóban nem látszik a karszalag.)

Kimenetkor nézik meg, hogy jogosult voltam bent lenni? Vagy hogyan van ez?

2. Tegyük fel, hogy a bevihető üdítő helyett alkoholos keveréket rakok a PET-palackba. Hogy szúrják ki? Műszerrel mintát vesznek, vagy beleszagolnak? Vagy csak originál palackot vihetek be?



2014. aug. 15. 01:37
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Kétesélyes a dolog. Vagy lebuksz, vagy nem. Elvileg akárhol ellenőrizhetnek. Gyakorlatilag ezt nem lehet megmondani. Amikor mi kimentünk, ránk sem néztek. Csak ha befelé mész (persze ez nem jelenti 100%-osan azt, hogy téged sem fognak), meg inkább már odabent a fesztiválon, mondjuk a Festipay feltöltőpontoknál, zuhanyzóknál, nagyobb ToiToi blokkoknál, meg egyéb ilyen szolgálati helyeknél kockázatosabb érvényes karszalag nélkül mászkálni.

2. Nem szarakodnak ilyenekkel, hogy mintát vegyenek. Nekem például megnézte a táskám, hogy nincs-e benne valami piára hasonlító cucc, ha talál egy random üveget, azt kiveszi, vagy megszagolja, vagy nem. Ezt sem lehet megmondani. Szerencse kérdése.

2014. aug. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz. Sajnos nem megyek ki, csak elméleti kérdés volt inkább.
2014. aug. 15. 15:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha karszalag nélkül lófrálsz, hívják a Kisehenes autót, belezsuppolnak, és kivisznek a Szigetről. Én egyszer annyira rosszul voltam utolsó nap (láz, nem alkoholmérgezés), hogy letéptem a hetijegyemet, és kivitettem magam :) Szóval ha a kijáratnál, ahol nem néznek semmit, csak hogy csipog-e lopott táska nálad, legrosszabb esetben sem történik semmi.

PET-palackban meg lehet próbálni bevinni alkoholt, de nem érdemes, 15 év rutinjuk van, ha az izgalom szikrája is látszik az arcodon, úgy nyittatják ki veled az akár zárt üdítőt, mint a pinty, és beleszagolnak. Amikor volt a "hozd ki anyádat" mozgalom, az én anyám 2 liter vodka-tonikkal bukott meg, de kedvesek voltak és megengedték, hogy megigyon annyit, amennyit bír, és hátraadja a többieknek, hogy ne vesszen kárba. Ellenben az előtte 3-mal bejövő rockert, aki többszöri kérdésre sem adta elő az alkoholját, kíméletlenül kidobták az üveg borát a konténerbe, "Mert b*ziskodtál" felkiáltással. Amúgy csak beleszagolnak. Nekem az orrspray-mbe is beleszagolt az egyik. Nagyon meg volt lepve, hogy belefújt az orrába a szerkezet :D Jó móka a Sziget, na!

2014. aug. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mész? Miért? A Sziget a legkirályabb hely a világon, én oda vagyok azért a helyért.
2014. aug. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs 25 ezer forintom erre a célra, amit kb. elcsesznék egy nap alatt. Ugyebár 16 a beugró, a többi meg a kaja-pia. És mindez csak egy napra.

:(

2014. aug. 15. 17:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!