Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok ajanlani koreai/japan/k...

Tudtok ajanlani koreai/japan/kinai/thaiwani szerelmes dalokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) Nagyon szeretem az azsiai doramakat es zeneket. kulonosen ami tele van erzelemmel..szomoru zene is lehet akar de boldogabb is. kedvenceim pl az A.N.Jell szamai a You're beautifulbol kulonosen a Still/As ever es Without words. szeretem mas szamait is Jang Geun Suknek nagy kedvencem meg Kim Hyun Joong One more time-ja. szeretem a Boys over flowers szamait stb...mondtam par peldat nehany kevesbe ismertnek is orulnek ha ajanlanatok nem muszaj doramabol:) fel akarom frissiteni a zenetaramat soook uj szerelmes szammal. elore is koszonom:)

2014. aug. 10. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Jungiggo ft Soyou - Some

Jungiggo ft Minwoo- Too good

K.will - Day 1

Taeyang - eyes , nose , lips

Bts- Beautiful , Just one day , Miss right , I like

:)

2014. aug. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kakaó39 válasza:
Hallgass sok sok Super Juniort. Azok olyan undorítóan nyálas számok, hogy örülsz h nem érted a szövegét xDDD ;) Én nagyon szeretem őket <3 :))
2014. aug. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat :) Super Juniortol mik a legjobbak?
2014. aug. 11. 11:10
 4/5 Kakaó39 válasza:
Igazából az egyiknek elolvastam a szövegét, és -köszönöm nem kérek belőle többet- volt rá a reakcióm, pedig általában tűröm a nyálat xDDD Meg nem mondom neked melyik volt ez, de a No Other az elég nyálas, a Bonamanában is van Baby Girl Saranghae, meg így dallamra a So I, Miracle, A Day. Most ennyi jut eszembe, de írj ha kell még :) ilyenkor gyorsba ennyi telik tőlem :))
2014. aug. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2014. aug. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!