Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha van itt valaki aki zenész?

Ha van itt valaki aki zenész?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez hamis?

https://www.youtube.com/watch?v=sc2BXR6nA6g



2014. aug. 7. 17:49
 1/10 anonim válasza:
100%

Hat en nem vagyok zenesz, de 3eve tanulok hangszeren.

Szoval ha van is benn 1-2hamissag az nem annyira feltuno,szerintem:)

Egyebkent miert kerdezed?

2014. aug. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se tűnt fel igazán. Talán a legmagasabb hangoknál mintha egy picit...
2014. aug. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amúgy te régóta gitározol Aktív Gitáros?
2014. aug. 7. 18:44
 4/10 A kérdező kommentje:
vagyis Aktív Gitár :)
2014. aug. 7. 18:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Hogy is mondjam... igen, régóta, konkrétan 33 éve, de mindig is csak hobbizenész voltam, mostanában meg egyre inkább...

ELőtte 4 évig hegedülni tanultam.

2014. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Óó az király! Egy amatőr zenész is lehet "profi" szerintem, főleg 33 év után.
2014. aug. 7. 21:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez igaz, de én nem vagyok valami jó gitáros, legfeljebb átlagos lennék, ha eleget gyakorolnék, de mostanában keveset játszom.

Viszont technikailag elég jól értek a gitárokhoz.

2014. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
fainul eljátszottad, jó ez
2014. aug. 10. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a lead ritmikája fura néhol, talán szándékos, de nem érzem jónak. Leginkább a részeg szamár írja le a jelenséget, de csak itt-ott bolondul be. A hajlításokat imádom benne. Pont azzal a picivel merészebb a szokványnál, ami kell hozzá, hogy nagyon bejöjjön. Az arányok pedig szerintem versengésre vannak kihegyezve nagyon, ami három hangszernél kisebb műremek, csak sajnos a lehető legrosszabb összhatást éri el. A főszólam legyen hangsúlyosabb (és egy kis kompresszor sokat segítene a túl halkra sikerült pengetéseken), a cajonra nem kell plusz rezonancia (vagy ha a sajátja, akkor kéne az aljába valami puha és nehéz anyagból elég, esetleg a csavarokat lehetne állítgatni érzés szerint), és természetesen mehet kicsit a háttérbe a dob+basszus. Kicsit kevesebb hangerő és kicsit (!!) több tér elég a jó arányokhoz, a dallamos főszólam meg szinte magától kiemelkedik egy enyhe kompresszor (és persze azonos hangerőre hozás) után.
2014. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem a kíséret nem adja. Bár az eredetit nem ismerem és szándékosan nem is hallgatom meg, de a kíséret olyan...olyan mellékes, mintha nem is érdekelne hogy van és milyen.


Amúgy jól szól.

2014. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!