Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki jön ma Die Antwoord koncertre?

Ki jön ma Die Antwoord koncertre?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok milyen stílusú emberek lesznek ott, milyen a magyar közönség, ugye elég egyedi a zene. :)

2014. aug. 5. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyedi zene? En kb egy honapja voltam koncertjukon, ami csak megerositette a sejtesemet: betegek. Zenejuket pedig nagyon nem neveznem zenenek, bar a srac hangja es hadarasa nehany mufajban lehet megallna a helyet.
2014. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem kifejezetten szimpik, "jó" értelemben vett betegek, a stílusukhoz hasonló meg tényleg nemigen akad.
2014. aug. 5. 14:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Szívesen mennék, de sajnos nincs kivel, egyedül/ismeretlenekkel pedig nem sok kedvem van.


Én is szeretem a zenéjüket, tényleg egyedi a rap-rave, a videoklippek, és a koncertek pedig sokkolóak, jó értelemben.

2014. aug. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én is mennék, de sajnos most másik országban vagyok, így nem tudok. De ahogy néztem a live videókat, Yolandi hangja élőben szörnyű...Nem tudom, hogyan tudják elviselni, annyira hamis:D
2014. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem eloben nem szornyu a hangja?
2014. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én voltam! :)

Jó látni, hogy ilyen sokan szeretik a zenéjüket, vagy ha nem a zenéjüket, akkor őket, merthogy találkoztunk pár sráccal, akik csak és kizárólag azért fizettek 3000-5000 forintot, hogy megnézzék, ahogy Yolandi Visser villant, de pechükre Yolandi ruhadarabjai a helyükön maradtak. Már amennyire egy ruhadarabnak Yolandin van a helye, ha érted, mire gondolok. Szóval ők kb. a felénél elmentek inni :D

És aki volt, annak hogy tetszett? :) Személy szerint én borzasztóan élveztem ezt az estét, Ninja és Yolandi pontosan ugyanúgy néznek ki élőben, mint a klipeken, sőt, még a hangjuk is majdnem teljesen egyezik a felvételeken hallhatókkal (azt már nem tudom, áll-e technika a háttérben). Azért jó lett volna, ha kevesebb ember esik rám, de koncert, - gondolom - fesztivál feeling, élveztük :D

15/L

2014. aug. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

de jó hogy vannak mások is akik szeretik a Die Antwoordot!!! Ez az együttes igazán profi! Személyes kedvenceim:)))

L15

2015. júl. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!