Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tudnám Masterezni a...

Mester SzabolcsKAH kérdése:

Hogy tudnám Masterezni a számom? (lent)

Figyelt kérdés
Tehát csináltam már nem egy számot FL STUDIO-ban és eddig a Maximus használtam masternek csak ezzel az a próblémám hogy kicsit hallatszik hogy azért nem egy studio master és hát nem nagyon szeretnék fizetni a masterért tehát milyen pluginal/programal tudnám ezt megoldani?

2014. aug. 3. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Házilag, én a maximus,Limiter, és nemtudom melyik fejből xd szürke hosszú comressort ajánlanám.

Amúgy milyen műfajban dolgozol?

Tudsz küldeni számot?

2014. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mixing megvolt már? Ha nem, akkor keress rá pink noise mixing-re, youtubeon vannak tutorialok.


Utána jöhet a master. Én ozone-t használok, sausage fattenert, meg a gyári ableton dolgokat. Személy szerint javítani tudok a hangzáson, de közelébe nincs egy normális stúdióba küldött masterhez képest, ott igazán hozzáértő emberek dolgoznak profi felszereléssel. Ha tényleg komoly zenét hoztál össze, akkor érdemes befektetni.

2014. aug. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!