Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Alkonyat és Green day szeretők...

Alkonyat és Green day szeretők vagy olyasmi. Help! Tényleg?

Figyelt kérdés

Én még soha nem láttam az alkonyat egyik részét sem csak az egyik könyvnek (ki tudja melyik) a 2. oldaláig jutottam és igazából arra lennék kíváncsi hogy tényleg benne van a Forgotten? (És ha igen melyik részbe és nem tudom miért írtam zárójelbe). Csak az Alkonyatímádó de Green day utáló osztálytársaimtól akarom megkérdezni higy tetszik e nekik ez a szám és ha igen kibököm hogy ez Green day és innentől kezdve az osztály remélhetőleg szeretni fogja én meg csak jót röhögök hogy eddig nem szerették a Green day-t de az én jóvoltámból (vagy mimből) imádni fogják. (Bruhahaha tuti nem fogják szeretni de mindent megpróbálok). (Amúgy zárójeles kedvemben vagyok ha nem tűnt volna föl).


U.i.: Igazán gondba voltam hogy ezt most a zene vagy a film részben mondjam el. (Légyszi ne piszkáljatok amiatt ha rossz témába írtam volna)


2.U.i.: Jó kedvem van (nem tudom miért mondtam el). (Nem tudom miért van jó kedvem mert most ment szét a drágaszágos fülhalgatóm).



#alkonyat #nemtudomhovakellettvolnaírnideidesikerültszóvalnagyonokosvagyok
2014. aug. 1. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. aug. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Óóóó szóval ez a második rész? (Hajól értelmeztemigenszóvalkösszcsipusszcsi)
2014. aug. 1. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Nemnem, ez az utolso rész, csak a breaking dawn-ak a 2. része


Amugy szerintem az alkonyatimádó osztalytarsaid nem emlékeznek erre a szamra... nemtom ti h vagyok vele, de nekem a filmekből nem a háttérzene marad meg, még Green Day rajongóként sem ismertem meg ezt a szamot a filmben (de lehet csak én vagyok igy vele...nemtom :)

2014. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Amúgy az osztálytársaim mindenre túlságosan figyelnek tehát biztos megismerik ha meg nem akkor mindegy. Nekem általában megmaradnak a dalok a filmekből.
2014. aug. 2. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!