Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki leírná nekem a teljes...

Valaki leírná nekem a teljes dalszöveget? Hallássérült vagyok és nem értem, hogy mit is énekel pontosan. (? ) Lejla-Kiáltsd velem! Ez a zene címe.

Figyelt kérdés
Előre köszönöm, aki leírja nekem. Nincs fenn a dalszövege mert új a zene. :)

2014. júl. 21. 16:50
 1/2 anonim válasza:

Na megpróbálom :D

Kiáltsál velem, kiáltsad velem, hogy szeretlek, szeretlek, én nagyon szeretlek

Kiáltsál velem, kiáltsad velem, hogy szeretlek, hogy szeretlek, én nagyon szeretlek

Megbolondítod a szívem, elvetted te az eszemet, ne fájdítsd az én szívemet, legyél mindig itt mellettem.

Nélküled csak én szenvedek, te vagy aki kell most nékem, te vagy aki kell most nékem életem... kedvesem.

Kiáltsál velem, kiáltsad velem, hogy szeretlek, szeretlek, én nagyon szeretlek

Kiáltsál velem, kiáltsad velem, hogy szeretlek, hogy szeretlek, óóó én nagyon szeretlek

Megbolondítod a szívem, elvetted te az eszemet, ne fájdítsd az én szívemet, legyél mindig itt mellettem.

Nélküled csak én szenvedek, te vagy aki kell most nékem, te vagy aki kell most nékem életem... kedvesem.

Eltelt egy hosszú nyár, a szivem csak te érted fáj, tehozzád vissza vár , nefelejtsd el, hogy szeretlek, én érted mindent megteszek.

Eltelt egy hosszú nyár, a szivem csak te érted fáj, tehozzád vissza vár , nefelejtsd el, hogy szeretlek, én érted mindent megteszek.

Megbolondítod a szívem, elvetted te az eszemet, ne fájdítsd az én szívemet, legyél mindig itt mellettem.

Nélküled csak én szenvedek, te vagy aki kell most nékem, te vagy aki kell most nékem életem... kedvesem.

Megbolondítod a szívem, elvetted te az eszemet, ne fájdítsd az én szívemet, legyél mindig itt mellettem.

Nélküled csak én szenvedek, te vagy aki kell most nékem, te vagy aki kell most nékem életem... kedvesem.


Fuhh, érezd magad különlegesnek mert ilyen dobhártyasértőt nemhalgatok sűrűn :s

2014. júl. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bátyám is utálja a zenét de azért köszike :DDD
2014. júl. 26. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!