Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az Asking Alexandria mikor,...

Az Asking Alexandria mikor, és miért lett divat zenekar?

Figyelt kérdés
Nem tudom, én inkább BVB, Paramore stb. ilyeneket mondanék divatnak, de az AA az miért?

2014. júl. 21. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Még sosem hallottam hogy az Asking Alexandria divat lenne O_O Bár már mindenből divatot csinálnak...

De szerintem 2009-ben a Final Episode-dal lett ismert, és onnantól lehetne rámondani hogy divat. (Meg akkor tört ki Magyarországon az emo-korszak és sokan az AA-t is emonak mondják)

bocsi a szóismétlésért:D

2014. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Az Asking Alexandria emó...és divat? Nekem ez kicsit fura. Divat akkor lenne, ha minden rohadt zenecsatorna őket adná...bár, az emberek legalább megismernék a jó zenét.
2014. júl. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
64%

mert 2014-ben sok kis csíra 12-13 éves azt hiszi hogy ők a világmegváltó emók meg gothok meg tököm tudja mik és akkor annak az a rendje hogy ezt kell hallgatni meg metalcore fannak kell lenni :D

jaj, amúgy.. most komolyra fordítva a szót.. amióta elterjedt ez a tumblr láz, hogy már kajak nem vagy ember, ha neked nincs ilyen életfontosságú oldalad, hogy kifejezd önmagadat stb azóta a Nirvana is annyira tömegcucc lett, sőt szerintem jobban is mint az Asking Alexandria..

eddig azt se tudták, hogy ki Kurt Cobain. annyira de annyira a legalja ez.. legalábbis engem baromira felb..asz.

jó nem azt mondom, hogy nincsenek olyan blogok amik nem korszerűek és érdekesek, de legfőképp hasznosak, mondjuk egy fotósnak van ilyen oldala az szerintem tök jó és praktikus lehet.. de az amikor tényleg minden sz-rt kiposztolnak másodpercenként tehetetlenségből fakadó düh gyanánt,aminek az okára 2 nap múlva nem is fognak emlékezni, na az szerintem nagyon tré és - hogy én is feleannyira menő legyek - mainstream.

amúgy nincs bajom se a Nirvanával meg az Asking Alexandriával, mert én is hallgatom őket, de az a különbség hogy nekem pl a Nirvanát a szüleim, leginkább anyukám ültette bele a fülembe, szóval én már kiskoromba is erre táncoltam, de már nem biztos hogy felvenném a zenekaros pólóimat, mert minden ilyen kis foson ez van.. én meg nem fogok beállni a sorba.

Sajnálom hogy a kortársaim többsége ilyen elfajzott lett 16/L

2014. júl. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!