Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitár erősítő zúgás?! Marshall...

Gitár erősítő zúgás?! Marshall MG100Dfx.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan problémám van az erősítővel , hogy torzított csatornán nagyon zúg , master volume potinál.

Földelt az összes konnektor , azzal nincs baj.

Soundsation gitárom van , lehet hogy vele van a baj?

Tiszta csatornán nincs baj.

Azt sem tudom,hogy az erősítővel van e baj , mert egy 15W-os kombó ugyanezt csinálja.

Lehet , hogy a single coil hangszedő a probléma?

Köszönöm!:)



2014. júl. 16. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
hát igen a single hangszedők nagyobb torzítás alatt elkezdenek zúgni ez ellen nincs mit tenni... ha erősebben torzított zenét szeretnél játszani akkor szerezz be egy humbucker hangszedős gitárt vagy egy zajzár pedált ha ragaszkodsz a single hangzáshoz...
2014. júl. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nálam is volt egy hasonló gond egy Marshall MG30DFX-en. Ha erősebb jelet kapott elkezdett búgni és nem állt le amíg ki nem kapcsoltam az erősítőt, viszont ez a búgás csak akkor volt, ha használtam valamelyik Digitális effektet is rajta. Tehát ha a Digital FX-nél 0-n van a hangerő poti, akkor nem volt gond és ha jól emlékszem az FDD gombot is mindig bekapcsolva kellett hagynom (de az utóbbira nem merek mérget vetni)

Arra sajnos nem emlékszem, hogy a torzított csatornával mi volt, mert az erősítőnek mindig csak a tiszta csatornáját használom, a többit egy multieffekt pedállal oldom meg. De holnap este próbán kipróbálom a torzított csatornát is és megírom.

2014. júl. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt most mi a fenének írtad ki mégegyszer?

Tegnap nagyon egyértelmû választ kaptál már rá

.

2014. júl. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Azért mert tegnap rosszul fogalmaztam meg , és nem tudtam kérdést törölni:)

2014. júl. 17. 11:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!