Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok olyan zenéket írni...

Tudnátok olyan zenéket írni amiket balaton soundon sokszor nyomtak?

Figyelt kérdés

Volt egy pár szám amit szinte minden sátorban lenyomtak és dúdolta is a közönség, nagyon fülbemászóak voltak de nem ismerem őket. Tudom hogy ez nem igazán támpont, de jobban nem tudom körülírni. Volt egy ami mintha hegedűszó lett volna, vagy valami szimfonikus, az is szép dallamos.

Köszönöm előre is a segítséget, linkelhettek akárhány számot :)



2014. júl. 15. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Zenéket azt nem.


"Volt egy ami mintha hegedűszó lett volna, vagy valami szimfonikus, az is szép dallamos. "


Túl sok volt az anyag, ezért haluztál hegedűszót és dallamot.

2014. júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az én kedvencem a ping-pong volt armintol:D
2014. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeket, különösen a második válaszolónak, mert ezek tényleg sokszor voltak! Sajnos nem találtam meg amit keresek, ismertem ezeket a zenéket. Leginkább olyanra gondoltam amit a közönség is énekelt/dúdolt mert viszonylag egyszerű dallama és fülbemászó dallama volt, mint pl ez is:

https://www.youtube.com/watch?v=BwUVPcyK0FA


De tényleg hálás vagyok azoknak akik számot küldtek!

2014. júl. 16. 22:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy az a hegedűszavas/szimfonikus engem abszolút emlékeztetett Nicky Romerótól a Symphonica-ra, csak más dallammal, de nagyon jó volt az is
2014. júl. 16. 22:36
 6/7 anonim ***** válasza:
2014. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm ez volt az egyik :)

Volt még a DubVision - Backlash amit sikerült megtalálnom és amire azt írtam hogy dúdolta a közönség az meg a Zombie Nation - Kernkraft 400 volt. Ezt csak azoknak írom akik esetleg még idekattintanak a kérdésre és érdekli őket.

2014. aug. 11. 22:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!