Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyik az 5...

Szerintetek melyik az 5 legidegesítőbb dal?

Figyelt kérdés
Szerintem tuti, hogy a We no speak americano, a cotton eye joe és a barbie girl benne van az első ötben, de a ti véleményetekre vagyok kíváncsi.

2014. júl. 14. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
MCL: Pálinka dal; Fatima: Ragogy a szívem; Kasza Tibi: Helló idegen; Pharrell Williams - Happy; John Newman: Losing Sleep.
2014. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Ketchup song (nem tudom kinek a száma, de nem fogok rákeresni, jobb kerülni, mert amellett, hogy idegesítő, fülbemászó is)

2. Oláh Ibolya: Magyarország


3- Bármi a Kispál és a Borztól

2014. júl. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, amiket felsoroltál számomra pl nem idegesítőek. Amit az első felsorolt, na azok igen

kivétel a fatima száma. Az jó.:D

2014. júl. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Muci2121 válasza:
Rebecca Ferguson - I Hope borzalmas ennek a számnak a refréne
2014. júl. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. A Cotton Eye Joe miért idegesítő? Az egyik legjobb buliszám. A Barbie girl meg nagyon nagy annak, aki érti vagy utánajár annak, hogy miről is szól valójában :-) Ráadásul a 90-es évek tipikus gagyi zenéje, ami nosztalgiával tölt el most, hogy a mostani popzene még a 90-es évek popzenéjénél is gagyibb, csak míg utóbbit komolyan vesszük, előbbin már abban a korban is röhögtünk.
2014. júl. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Mizu a top 100-at egymagában foglalja :))
2014. júl. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Naughty Boy-La,La,La

John Newman-Love me again

Captain Jack-Captain Jack

Katy Perry-Dark Horse

David Guetta,Ne-Yo,Akon-Play Hard

2014. júl. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!