Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyarországon miért ciki...

Magyarországon miért ciki elektronikus zenét hallgatni?

Figyelt kérdés

Komolyan kérdem, nálunk miért nincsen ennek kultúrája?

Sőt még olyan (rendes, éteres) rádió sincs, ami ezt képviselné! Románoknál, Szerbeknél, Ukránoknál meg van 2-3 ráadásul szinte országos szinten!


De ha itt nálunk valaki felvállalja, hogy House, Trance stílust kedvel egyből megkapja, hogy tuti drogozik. Holott a Rock fénykorában futott fel a kábszi igazán!



Félreértés ne essék, nem akarom a többi stílust fikkantani, mert rock koncertekre is szeretek járni. Csak ez engem zavar, hogy ha egy baráti társaságba szóba kerül a zene, én rendszeresen megkapom az ívet érte.



2014. júl. 11. 07:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt hallgat amit akar. Aki leszólja a másikat az általában csak zavarban szenved és ez az egyetlen öröm a kis életében :D Az elektronikus zenék 80% egy szenny, és sajnos amiatt tényleg okkal fikázzák. a 20% meg nem a népszerű darabok amit mindenki nyomat.
2014. júl. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ciki lenne? Tényleg? Nem is tudtam. A psy-goa trance hallgatókra szokták mondani, hogy drogosok.
2014. júl. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem ciki, én legalábbis elektronikus zenét hallgatok már évek óta, ezt tudja is mindenki az ismeretségi körömben, de eddig nem sok negatív hangvételű megjegyzést kaptam emiatt.


Egy rádiót én is hiányolok amúgy, bár a neten rengeteg jó rádiót lehet találni, van YouTube, van Spotify, el lehet azért lenni ezekkel.


Amúgy én deep house-t hallgatok főleg.

2014. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most miről beszélsz, nem találni olyan szórakozóhelyet vidéken, ahol ne elektronikus zene menne (most abba ne menjünk bele, hogy mainstream, mert nyilván más zenéből is a mainstream az ami legtöbb helyen van).
2014. júl. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Mert az nem zene. Hanem valami ostoba zörej.
2014. júl. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Magyarországon bármilyen fajta zenét hallgatni ciki, mert öntudatosak az emberek, és mindenki azt hiszi, hogy az ő seggéből süt a nap, és ebben én is bűnös vagyok, bármennyire is küzdök ellene: nem tudom komolyan venni azokat, akik szórakozásból mulatós zenét vagy Zámbó Jimmyt hallgatnak, de cserébe valószínűleg ők néznek engem hülyének a Prodigy-ért és a Cypress Hillért :)
2014. júl. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5, de az ilyen Dévidgetta-félékből indulj ki, meg azokból a tucatfosokból, amiket a diszkókban játszanak...
2014. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hallgassatok jazzt és senki nem fog cseszegetni. plusz tutira egyediek lesztek és még a zenéhez is érteni fogtok.
2014. júl. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

7:

A réteg elektronikus zenében még annyi dallam sincsen, mint a mainstreamben.

2014. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérlek mesélj még, ilyen rendkívül bölcs dolgokat.


https://www.youtube.com/watch?v=lm-gq7AUdaE

2014. júl. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!