Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez a szám? (lent)

Melyik ez a szám? (lent)

Figyelt kérdés
Egy biztos, hogy nem mostani, mert már 4-5 éve keresem. A másik, hogy nő énekli. Nem tudok angolul, de a refrén valami ilyesmi: If you very happy for you better. Meg ilyet is hallottam ki: Let me no before. Nem tudom, ezek mennyire értelmesek. Eléggé feladtam a leckét, de ez van^^" Ma ment a Class FM-en, dél és egy óra között. Kis, könnyű, ritmusos szám. Köszönöm szépen előre is^^ :D

2014. júl. 7. 20:12
 1/3 anonim válasza:

Bár sajnos nem tudom a dal címét és az előadót,ajánlom,hogy írd be a keresőbe a következőt: Műsorlista - Class FM #1 | RTVStat.hu (vagy csak annyit,hogy Class FM műsorlista,erre is kiadja).

Ha rámész még időben az oldalra,láthatod mik szóltak tegnap. Remélem így megtalálod! ;)

2014. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy isten vagy (vagy istennő)! :D Nagyon szépen köszönöm, hatalmas segítség volt ;D
2014. júl. 9. 17:01
 3/3 anonim válasza:
Nincs mit. :D örülök,hogy segíthettem,na meg köszi az istennői kinevezést. :) ;) :DDD
2014. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!