Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek mennyi az esélye...

Szerintetek mennyi az esélye annak hogy a 30 Seconds To Mars jövőre is ellátogat hazánkba?

Figyelt kérdés
Még csak 14 éves vagyok de már 4 éve a kedvenc együttesem... eddig még nem mehettem koncertre.... de jövőre már engednének :)

2014. júl. 5. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, az elmúlt években mindig voltak a volton, szeretik nagyon, szóval szerintem jövőre is jönnek! :)
2014. júl. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Mert hallottam olyat is hogy mivel már ennyiszer voltak nem fogják őket jövőre hívni...
2014. júl. 5. 12:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség... nagy igény van rájuk a mai napig, bár én nem szeretem, de nagyon népszerűek és sokan vannak még mindig, akik miattuk járnak a voltra. Nem hiszem, hogy nem fogják hívni őket.
2014. júl. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jövőre ilyenkor még mindig turnézni fognak, akkor szerintem van rá elég nagy esély (a mostani koncerten is mondta Jared, hogy tökre örül, hogy 2 egymást követő évben tudtak jönni, és kérdezte, hogy akarjuk-e, hogy jövőre is jöjjenek). Meg tényleg elég nagy tömegeket vonzanak, tehát ezzel nincs gond. (én is csak miattuk mentem ki egy napra Voltra)
2014. júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!