Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fesztiválon hogy lehet megmara...

Fesztiválon hogy lehet megmaradni az első sorokban?

Figyelt kérdés

Nem nyom a tömeg?

Egész nap ott kell állni, ha éjszakai bulikban ott akarsz állni?

Ha rosszul vagy, wc-re kell menni akkor mi van? :D

komoly kérdés :D



2014. júl. 2. 21:41
 1/3 anonim válasza:

Rockmaraton lesz? :D Simán. Mi nem fürdünk egy héten keresztül, amikor vizelni tudjuk megtesszük, bár tavaly is egy fa mögé szoktunk ahol 100000-en látak. De kit érdekel? Ha ki kell menni, ki kell menni :D

A tolongásosodra meg az a válaszom, hogy térdig véraláfutásos szokott lenni a lábam. :D

2014. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha bármikor az első sorba szeretnél kerülni, két dolgot kell szerezned:

100 kiló tömör izom

d kosaras mellek


Ezek hiányába időben kell érkezned.


Hosszú évek kellenek a kulturált és gyors wc-re jutáshoz. Egész életemben 65 kiló alatt mozogtam (srác vagyok), de jó pár koncertet túl éltem/pogóztam. Utoljára talán MR2 koncerten voltam, kb a közepén, ha menni kellett akkor mentem WC-re, az egyik haverom elkísért, ő közel 110-120 kiló volt akkor, én mentem előre, ő pedig folyamatosan bocsánatot kért azoktól akiket eltapostam.


Ha nem akarsz hirtelen felindulásból WC-re rohanni, akkor fejezd be a sörözést 2 órával a koncert előtt (rövidek mehetnek, de csak ésszel mert attól meg ha ugrálsz hánysz).

2014. júl. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
lány vagyok, nem sörözök :)
2014. júl. 3. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!