Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen lehet a stílusa/neve...

Milyen lehet a stílusa/neve az ilyen zenének?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Ti milyen zenei stílusba sorolnátok azokat a zenéket, illetve mi lehet az ilyen stílusú zenéknek a neve, amelyekben (kicsit lejjebb példa is lesz) megy a zene, megy a zene, és egy nő, vagy egy kórus megjelenik a zenében, és jó magas hangon énekel(nek) tovább. Ehh, nem igazán tudom normálisan körül írni, így inkább megmutatom:


http://www.youtube.com/watch?v=orh5IePXv_4


Erre gondoltam... A rész, aminek a neve engem érdekelne 0:35-nél kezdődik... (Linkért pedig sry, sajnos mást nem találtam) A válaszokat pedig előre is köszi^^


2010. jan. 5. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Komolyzene/filmzene... Attól még nem lesz valami más műfajba sorolandó, hogy megjelenik benne egy (vagy több) magashangú énekesnő. X(
2010. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!