Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a legbizarrabb, legfurább,...

Mi a legbizarrabb, legfurább, legegyedibb zene, amit ismertek/szerettek?

Figyelt kérdés
Bármilyen stílusban jöhet. Olyasmi, ami nagy hatást tett rátok zavarbaejtő, bizarr, szokatlan, esetleg nyomasztó vagy rémisztő mivolta miatt.

2014. júl. 1. 01:33
1 2
 11/16 z. f. ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=eRvfxWRi6qQ

jah, meg ez. kilppel együtt. bizarr, nagyon bizarr

2014. júl. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
2014. júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszi a további tippeket!


Einstürzende Neubauten nagy kedvenc, nekem mondjuk ez a kedvencem tőlük: https://www.youtube.com/watch?v=7IL__IAyBuE

A Rubber Johnny is megvolt, az Aphex Twint is nagyon csípem :)


A John Zorn és Jeney Zoltán újdonságok, tetszenek ezek is! :)

2014. júl. 8. 14:54
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

aki a Zorn - Heliogabalust ajánlotta, az egy nagyon jó ízléssel megáldott ember!


a magam részéről: Garage-A-Trois zenekar, The Bad Plus, Derek Bailey szólólemezek, Ornette Coleman Primetime, Bartók Béla, Sztravinszkíj, Russolo, Sosztakovics, Alban Berg, Anton Webern, Cecil Taylor, Rahsaan Roland Kirk, Mayhem, Burzum, Arnold Schönberg és még sorolhatnám. Esetleg 1-2 Primus nóta, de az inkább kamuzás, mint konkrét zenei koncepció.

2014. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Black Bandi válasza:
100%

Isao Tomita japan billentyus...valamikor haltam erte...gyujtottem kazettan a lemezeit...nagyon reteg zene...sajatos feldolgozasok


Kraftwerk nemet zenekar...a techno atyja...nagyon monoton neha...de ez a szep benne...mind mai napig telthazas koncertet adnak...

2015. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Thunderstruck válasza:
2015. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!