Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted a One Direction...

Szerinted a One Direction népszerűsége valaha is meghaladja a Tokio Hotelét?

Figyelt kérdés
Szerintem nem, bár ki tudja :) (L) Bill

2014. jún. 30. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Ne haragudj, de szerintem már meghaladta. Egyik rajongótábornak se vagyok tagja, a Tokio Hotel zenei stílusban közelebb áll hozzám, hogy őszinte legyek, de én sokkal nagyobb felhajtást veszek észre az 1D körül.
2014. jún. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Most nagy a hype a 1d körül de attól mert az átlag 12 éves fanjaik hangosabban visítanak még nincsenek többen. Ha meg kijön a TH végre az új albumával lemossa őket.
2014. jún. 30. 18:36
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Nézd csak meg a YouTube-on a megtekintések számát, és hasonlítsd össze. :D
2014. jún. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ez alapján psych meg egy csomó cicás videó is népszerűbb mint a 1d
2014. jún. 30. 19:09
 5/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy 12 évesek még megveszik a cuccokat, elmennek a koncertekre, beszélne róluk Twitteren, megnézik a videóikat. Sajnálom, de most ez van.
2014. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Már most meghaladta!
2014. júl. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Már rég meghaladta és nem csak 12 évesek rajonganak értük mivel van köztük egy csomo 17-18 éves is de ne zavarjon ;) :D
2014. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Milliószor többre értékelem a Tokio Hotelt, mint a One Directiont, ezt az elején leszögezném. :)

A kérdésedre meg elég nehéz a válasz, YouTube-on sokkal nagyobb nézettségnek örvend a 1D, viszont a Tokio Hotel 6-7 évvel előttük már megkezdte a munkásságát, és amikor betörtek a zenei világba, még YouTube sem volt...ezt azért nem szabad elfelejteni! Ebből kifolyólag az ő klippjeiket a TV-n keresztül nézték a rajongók leginkább, és nem kizárt hogy népszerűbbek voltak mint a 1D, legalábbis Európában...sőt!

Rajongójuk jóval kevesebb van, Amerika sem olyan befogadó velük, mint a 1D-nel, hiszen németek...bár ott is van sok rajongó, de azért ők megmaradtak európai együttesnek...a 1D-nek könnyebb dolga van, hiszen angol az anyanyelvük, ráadásul az X-Factor rendesen megindította a szekerüket az egész világon, Billéknek türelmesen, egyesével kellett magukat megismertetni az országokkal, kontinensekkel.

Alapjában azt gondolom, hogy a 1D népszerűbb, de nem érdemli meg jobban.

2014. júl. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a TH népszerűbb egyrészt mert sokkal eredetibb, és elnézést a 1D rajongoktól, de egy 1D bandából millió van a világon. Sajnos mostanra már a TH féle bandákból is elég sok van, de az elején ők indították el ezt a stílust igazán. És nemrég ezen az MTV Music Awards-on is megnyerték a legnagyobb rajongótábor díjat, idén 2014-ben amikor 2010 óta szünetelnek, és az 1D, Lady Gaga, Justin Bieber, és még valaki akit elfelejtettem (:D) nevezett volt. De egyébként teljesen egyetértek a 8-as válaszolóval. És, hogy meghaladja e valaha? Talán. Bár nem hinném.De ahogy a kérdező is mondta, ki tudja? :)
2014. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a TH rajongótábora is sokkal népesebb. És én ezt 11 (majdnem 12) évesen írom.A TH nem átlagos, nem találod meg tehetségkutatónként kétszer, ellenben a 1D-vel.
2014. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!