Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek kivel jobb a...

Szerintetek kivel jobb a Hollywood Undead;Deuce-val vagy Dennyvel?

Figyelt kérdés
Indokoljátok a válaszokat is létszives!

2014. jún. 30. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
hát még régen az első albumukat szerettem, nem tudom az énekes miatt-e de igazából Deuce hangját (és úgy alapból az embert) nem szerettem nagyon, Denny-é viszont jobb, de ott meg már a stílus nem jön be..
2014. júl. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én Dannyvel ismertem meg a HU, így nyilvánvaló, hogy melyiküket bírom. Dannynek szép hangja van, a banda is jól fut vele.

Deucenak hogyismondjam különleges a hangja, néhol elég hamiskás, valahol meg nagyon szépen szól. Tehát hangilag szeretem, de emberként nem igazán tartom helyesnek, ahogy viselkedett.

Dannyvel jobb a banda, bár kissé lágyabban nyomják, mint Deuce fénykorában, de jobban szól. Szerintem.

2014. júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Danny. :)
2014. júl. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 unbelieveable ***** válasza:
Deuce szövegeivel és Danny hangjával :)
2014. júl. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Yoni03 ***** válasza:
Deuce egyértelműen jobb
2014. szept. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor Deuce volt a bandában sokkal jobb számaik voltak szóval Deuce :)
2015. ápr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!