Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Srác Létemre Radics Gigi...

Srác Létemre Radics Gigi dalának a Vadonat új érzés című c. zenéje a csengőhangom, na és? Mi olyan furcsa benne? :O (Lentebb story) (19/F)

Figyelt kérdés
Jóestét Kívánok minden kedves Gyakori kérdések-es "lakónak"!Szóval:Randiztunk eggy hölgyel,és az Iphone 5s-emen Radics Gigi ismert dala szólalt fel(Vadonat új érzés)csengőhangként,hiszen ez a kedvenc zeném(Egyébként Radics Gigivel ismerjük eggymást),és nem csak jó hangja van,de jól adja elő is ám a dolgokat,és a hölgy akivel randiztam,megkérdezi:"Eggy ilyen Bmw-s srácnak,az Iphone-án Most kajakra Az a Nagyszályú Radics Gigi énekel?,Hát mit eszel te rajta?"Nem sértődtem éppen meg,meg fizettem is,de de könyörgöm,a kedvenc zeném..Lányok,Titeket is zavarna,ha eggy fiúnak a randin jó hangosan így szólna a telefonja?(Radics Gigi-Vadonatúj érzéz dala?:)Köszöntem a válaszokat..

2014. jún. 30. 01:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, mert mindenki azt hallgat ami neki tetszik.

Különösképpen nem is érdekelne. (én fel se ismertem volna a számot, ma hallottam először)

18/L

2014. jún. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
kicsit meglepődnék mert, EGY(!) BMW -S SRÁCNÁL kicsit fura , hogy ilyet hallgat!
2014. jún. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Eggyes!Köszönöm válaszod::),Kettes!:):D Hát én romantkus srác vagyok..:)
2014. jún. 30. 21:16
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak, ha túl hangosan; akkor zavarna, amúgy még meg is dicsérném a zenei ízlése miatt:)
2014. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*márha fülsértő lenne, az
2014. júl. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:)
2014. júl. 1. 22:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Te most ezt provokációnak szánod?
2014. júl. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ahaa, tehat téged zavarnaa 7-es
2014. júl. 15. 13:24
 9/13 anonim ***** válasza:
Honnan veszed hogy zavarna? Mondtam hogy zavarna? Nem.
2014. júl. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Az jobban zavarna, hogy egy alsós kisgyerek is helyesebben ír nála, meg hogy úgy fogalmaz, mint egy fogyatékos.
2014. júl. 17. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!