Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik szám ez? ref:Ki mondta...

[Reno] kérdése:

Melyik szám ez? ref:Ki mondta neked hogy meg kapsz mindent, ki mondta neked hogy te vagy az egyetlen kincsem nincsen semmi olyan benned amitől nekem hasra kéne esnem, mellesleg . Stb. lejjebb link a számmal, és további szöveg.

Figyelt kérdés

A címe és az előadó érdekel! :)

innen le lehet tölteni:

[link]

(nem túl pontos...)

Pici kicsi lány csini bini lány vajon tudod e mi az a..mond ha

Pici kicsi lány csini bini lány vajon tudod hogy tudom e én... mond ha, kezdjük elölröl...

vajon tudod hogy milyen amikor át jár....

picit feszült vagy...

Pici kicsi lány csini bini lány picit unom már hogy nincsen...

semmi olyan dolog amit ne tehetnék hogy az neked ne lenne baj, különben is ki mondta neked az hogy nincsen , ki mondta neked az hogy van, ki mondta hogy te vagy az egyetlen kincsem és rajtad kívül nincsen soha sehol senki más

különben is hogy jösz te ahoz hogy rajtam kéred számon hogy jösz te ahoz h foltot hagysz a számon

Ki mondta neked hogy meg kapsz mindent, ki mondta neked hogy te vagy az egyetlen kincsem nincsen semmi olyan benned amitől nekem hasra kéne esnem, mellesleg ... stb....



#zene #rap #hipp-hopp #csini bini lány #Pici kicsi lány #vajon tudod e mi az a..mond ha
2014. jún. 27. 18:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!