Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A 85-86 - ban Japánban kész...

A 85-86 - ban Japánban készūlt Fendes Squier Stratocaster gitárok erdetileg is két humbuckerrel készūltek? Ha igen, akkor milyenekkel?

Figyelt kérdés
Kilátásban van, hogy hozzájussak egy ilyen ritkasághoz. Ki is próbáltam, sokkal kènyelmesebb, ès jobban szól, mint a règi Mexicói stratóm. Viszont a mostani tulaj sem tud sokat a hangszerröl, ezèrt kèrdezem. A másik, hogy ajánlatra vár, így egy hozzávetøleges árajánlattal is segíthetnètek. Tobacco sunburst, nagyon szêp állapotban van. Eløre is köszi a válaszokat! :)

2014. jún. 21. 08:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem, bár elképzelhető, hogy volt olyan modell is. Persze a későbbi átalakítás is benne van a pakliban. A gitárshopon nemrég 140 ért hirdettek egy kb ilyen évjáratú japán Squiert, és el is vitték (ebben lehet, hogy szerepe volt a mostanában nagyon divatos viseltes kinézetének is). Jó kérdés, mi lehet a reális ára, látni kellene az adott darabot. Én 120 és 150 között tartanám körülbelül normálsinak az árat, 160-180 körül már kapsz használtan egy nem ilyen régi, de azért több éve használt amerikait.
2014. jún. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Èn is kb.ilyen árra gondoltam. Közben utánnajártam egy kicsit, valóban gyártottak a Fugi gyárban abban idöben dupla humbuckeres modelleket is, meg hagyományosat is. Viszont a humbuckeresek klzūl csak olyat találtam, ami kèt potis, ès máshogy van rajta a felirat. Viszont ezen a hagyományos három potis rendszer van, viszont A szèriás, tehát kizárólag 85-86- ban gyártották. Lehetsèges, hogy csak èn nem találtam ilyet? Vagy az is lehet, hogy át lett alakitva kèt dupla humbuckeresre? Ennek nem látom túl nagy valószínūsêgèt....viszont azt nem sikerūlt kinyomoznom, hogy milyen hangszedökkel is jöttek akkor ezek a piacra. Alnico talán? Valaki???
2014. jún. 21. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!