Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek jók a Tenson gitárok?

Szerintetek jók a Tenson gitárok?

Figyelt kérdés

Egy Tenson gitár vagy egy Valencia vagy esetleg egy Toledo klasszikus gitár jobb kezdő gitárnak?

konkrétan ezt a Tensont: [link]

ezt a Valenciat:

[link]

és ezt a Toledot néztem ki:

[link]



2014. jún. 17. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek a hangszerek tanulásra és kisebb házi koncertekre alkalmasak. Engem egy Tenson gitárral hozott össze a sors, mert nem volt tudatos vásárlás. (Bementem a hangszerboltba, hogy jövő héten lesz életem első gitár órája, kérek egy klasszikus gitárt.) Három évnyi rendszeres használat után a nyak ragasztása elengedett, valamint a fogólap festése megkopott. Ezeket leszámítva teljesen rendben volt a gitár, a kulcsok még ma is működnek és meglepően szép a hangja.

Ebből a hármas fogatból a lucfenyő fedlap miatt ismét a tensont választanám, de biztosan lesz ellenvélemény.

2014. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy legolcsóbb Tenson elektromos volt egyszer a kezemben hangszerboltban, valaki megrendelte, majd a 2 vagy 3 napos határidőn belül szépen vissza is vitte, utána a tulaj hónapokig kipróbáltatta minden betévedő gitárossal elrettentésként :D Max akkor használnám a cég bármelyik termékét, ha fizetnének érte (nem keveset). A Toledo és a Valencia sokkal normálisabb.
2014. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!