Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek a "mocskos pogót"?

Szeretitek a "mocskos pogót"?

Figyelt kérdés

multkor egy "core" koncerten voltam és láttam hogy egy rakat homár kézzel-lábbal kapálózik,rá adásul az egyik colos orrba vágott egyszer,és annyira idegbe jöttem hogy majdnem bele rúgtam a bakancsommal.

ti nem utáljátok azokat akik nem bírnak rendesen pogózni?

régen a zenére való együtt mozgás volt a lényege.oké hogy menjünk erőből de utálom mikor kézzel vagy lábbal jönnek.ti rúgtatok már le valakit koncert közben?



2014. jún. 15. 19:54
 1/4 sándorjános ***** válasza:

Nem tudom, nekem a legfontosabb úgy keresztül tolnom magam, hogy talpon maradjak, szándékosan senkit nem ütnék meg, vagy rúgnék. Ütközni viszont szeretek, persze olyannak nem szabad, akinek ital van a kezében, vagy nyilvánvalóan kívül van a kavargó hústömegen, pláne ha lány és látszik is rajta a megvetés, vagy elzárkózás ettől az egésztől.

Egyszer rám dobtak valami punkot a haverjai, az acél betkósa erőből a bokámat érte. Hót lila volt. Nem kvánom az ilyen élményt senkinek. Buli ez is, de a jóból is megárt a sok.

2014. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sándorjános ***** válasza:
Hót lila lett bocsánat.
2014. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy koncerten tök idegenekkel pogóztam, senkit nem ismertem. Volt egy srác aki ugyan így kapálózott, ahogy írtad. Persze ez másnak is szemet szúrt. A padló tele volt sörrel, kaptam egy olyan lökést hogy a terem egyik végéből a másikba csúsztam át. Szerencsére akik ott voltak figyeltek egymásra, leszámítva ezt az egy kölyköt. Megfogtuk a srácokkal és kiraktuk a helyről, persze előtte pár nagyobb darab még szórakozott vele. :)

Sokaknak morbid ez az egész pogó dolog, de ebből látszik, hogy összetartó emberek vannak ott. Hát így haverkodtunk össze. :)

2014. jún. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó a pogó akárhogyan is! mocskosan tisztán mindenhogyan!
2014. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!