Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitár alappal elektronikus...

Gitár alappal elektronikus zene lehetséges?

Figyelt kérdés

Ha elkezdenék gitársuliba járni és megtanulnék egy jó pár alapot meg ilyenek akkor fl studiót tudnám használni?

Mert én úgy hallottam,hogy skrillex is gitárosként kezdte.

És mennyi idõ lenne mire bele jönnék?



2014. jún. 14. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Teljesen független a két dolog.
2014. jún. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Skrillex énekes volt, tud gitározni és dobolni is.

Szerintem lehetne.

2014. jún. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

A legtöbb producer/dj semmilyen hangszeren sem játszik.

A leglényegesebb a hallásod, hogy halljad mi hamis, mi szól jól.

Ha hangszert akarsz akkor a zongorának vennéd a legnagyobb hasznát.

2014. aug. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A billentyűsnek tényleg közvetlenül hasznát látnád, de azért szerény véleményem szerint akik ütős dallamvilágú zeneszerzők ezen a földön, azok elektronikus műfajban is majdnem kivétel nélkül gitárosok agyban.
2014. aug. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
És Skrillex Abletont használ....nem Fruity-t
2014. dec. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A zene nem a szoftver miatt lesz jó vagy nem jó. :)

Tökmindegy, milyen szoftverrel készül, van, akinek ez, másnak az a jó. Lényeg, hogy tudja használni.

2014. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért ez így nem teljesen precíz. :) Van, amire ez alkalmasabb, van, amire az. Sok pici részletkérdés, ami megkönnyítheti vagy megnehezítheti a végeredményhez vezető utat. Természetesen ez részben ízlés, munkamódszer, gondolkodásmód, ilyesmik kérdése is, de van az a csodamódszer szoftverben is, ami ha hagyod, hogy megváltoztassa a gondolkodásmódodat (satöbbit), piszkosul megkönnyítheti a dolgodat. Live-ban az egyik ilyen a session view, még a Bitwig is csak kullog a nyomában, pedig gyakorlatilag ugyanazok az ürgék fejlesztik. FL-ben pedig a SynthMaker integráció (mostanában Flowstone), aminek a Max for Live nem fog a nyomába érni használhatóságban soha, sokoldalúságban viszont a Max marad a nyerő, csak nyomni kell bele a többletmunkát. Éééés ez az a kettő, amit az emberek 99%-a le se fog sajnálni, mert nem érzik magukat DSP fejlesztőnek egyáltalán. Persze az experimental vonalak nagyot profitálnak bármelyikből, és tényleg "mennyire akarok programozóként nyúlni bele" kérdése már, hogy Max vagy Flowstone.


Ilyen a Live rackjei kontra FL semmi, meg FL beépített hangszerek és effektek kontra Live gagyiparádé.

2015. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, akiben van muzikalitás és fantázia és készség az egyszerűbb szoftver használatára, sokkal inkább fog jobb zenét csinálni, mint egy fantáziátlan és tehetségtelen valaki a világ legjobb szoftverével.
2015. jan. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aláírom! Így értem már. :)
2015. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De azért persze amit én taglalok, az is fontos: komoly inspirációban, hatékonyan dolgozi csak az alkalmas, módszered szerint legszerethetőbb DAW-on érdemes. A többi csak visszafog. Ha jam-szerűen tolod, márpedig miért ne az feküdne a legjobban, akkor Live és kész. :)
2015. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!